شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
بائوج لاهوتی مطرح کرد:

جنایات سعودی‌ها در منطقه سبب هراس اروپا شد/درخواست فراخوان سفیر از ریاض واکنش حداقلی است

سرویس سیاسی
سخنگوی فراکسیون مستقلین ولایی مجلس با اشاره به اینکه کشورهای غربی از ائتلاف سعودی برای حمله به یمن حمایت کردند، گفت: درخواست فراخوان اتحادیه اروپا از ریاض واکنش حداقلی در برابر افکار عمومی است.
شنبه 26 آبان 1397 ساعت 13:10
جنایات سعودی‌ها در منطقه سبب هراس اروپا شد/درخواست فراخوان سفیر از ریاض واکنش حداقلی است سخنگوی فراکسیون مستقلین ولایی مجلس با اشاره به اینکه کشورهای غربی از ائتلاف سعودی برای حمله به یمن حمایت کردند، گفت: درخواست فراخوان اتحادیه اروپا از ریاض واکنش حداقلی در برابر افکار عمومی است. http://cdn.icana.ir/d/019/46912.jpg جنایات,سعودی‌ها,در,منطقه,سبب,هراس,اروپا,شد/درخواست,فراخوان,سفیر,از,ریاض,واکنش,حداقلی,,است Icana

مهرداد بائوج لاهوتی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت  در خصوص درخواست 57 عضو پارلمان اروپا برای بازگرداندن سفیر اتحادیه اروپا از ریاض، گفت: به نظر می رسد امروزه آل سعود برای اروپایی ها مصداق سرنوشت صدام را دارد.

نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: در واقع در زمان جنگ تحمیلی همه کشورهای غربی و آمریکا از رژیم بعث عراق حمایت می کردند تا صدام سیاست های آنها را در منطقه اجرایی کند اما پس از گذشت مدت زمانی رژیم بعث عراق برای اروپایی ها و آمریکا به آسیب تبدیل شد از این رو پرونده این جنایتکاران را بستند.

آل سعود امروزه جانشین رژیم بعث عراق شده است

وی ادامه داد: بر این اساس آل سعود امروزه جانشین رژیم بعث عراق شده و به نوعی ولیعهد سعودی در نقش ژاندارم منطقه ای را ایفا می کند تا از این طریق سیاست های ظالمانه و یکجانبه در منطقه اجرایی شود. این مهم در حالیست که امروزه بی پروایی های محمد بن سلمان موجب شده تا عربستان برای این کشورها به تهدید تبدیل شود.

کشورهای غربی از ائتلاف سعودی برای حمله به یمن حمایت کردند

این نماینده مردم در مجلس دهم با اشاره به اینکه کشورهای غربی از ائتلاف سعودی برای حمله به یمن حمایت کردند و بر این اساس معامله های پر سود فروش تسلیحات نظامی را انعقاد کردند، تصریح کرد: این مهم در حالیست که امروزه سعودی ها در مظان اتهام قرار گرفته اند و برخی کشورهای اروپایی و آمریکایی که حامی ولیعهد سعودی هستند خودشان را در خطر می بینند.

امروزه سعودی ها در مظان اتهام قرار گرفته اند و برخی کشورهای اروپایی و آمریکایی که حامی ولیعهد سعودی هستند خودشان را در خطر می بینند.

 

هراس غربی ها بدلیل در معرض اتهام قرارگرفتن به دلیل جنایات سعودی ها در منطقه

بائوج لاهوتی افزود: بنابراین غربی ها به این نتیجه رسیده اند که باید اقدامات حداقلی را در برابر ریاض انجام دهند تا کمی در از معرض در اتهام قرار گرفتن رها شوند.

درخواست فراخوان اتحادیه اروپا از ریاض واکنش حداقلی در برابر افکار عمومی است

سخنگوی فراکسیون مستقلین ولایی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: به نوعی سران کشورهای اروپایی به خوبی می دانند که اگر سعودی ها روند کنونی را طی کند شاید در آینده ای نزدیک منافع آنها در منطقه با تهدیدات جدی مواجه شود از این رو مشاهده می شود که تعدادی از اعضای پارلمان اروپا برای بازگرداندن سفیر این اتحادیه از عربستان درخواستشان را به سئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا ارائه کرده اند./

  • بیشتر بخوانید؛

آمریکا مدعی دروغین حقوق بشر/ حقوق بشر آلت دستی برای سلطه‌گران است

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط