سال ۹۸ سال رونق تولید
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
فلاحت پیشه:

مانعی در ورود گردشگران و زائران عربستانی به ایران وجود نداشته و ندارد

سرویس فرهنگی
رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس می‌گوید مانعی در ورود گردشگران و زائران عربستانی به ایران وجود نداشته و ندارد و به ویژه گردشگران مذهبی آنها به مشهد مقدس سفر می‌کنند.
جمعه 25 آبان 1397 ساعت 10:26
مانعی در ورود گردشگران و زائران عربستانی به ایران وجود نداشته و ندارد رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس می‌گوید مانعی در ورود گردشگران و زائران عربستانی به ایران وجود نداشته و ندارد و به ویژه گردشگران مذهبی آنها به مشهد مقدس سفر می‌کنند. http://cdn.icana.ir/d/019/201808102244430049.jpg مانعی,در,ورود,گردشگران,و,زائران,عربستانی,به,ایران,وجود,نداشته,و,ندارد Icana

حشمت الله فلاحت‌پیشه در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت در مورد امکان سفر اتباع عربستان به ایران گفت: هیچ مانعی در ورود گردشگران و زائران عربستانی به ایران وجود ندارد و به ویژه گردشگران مذهبی آنها به مشهد مقدس سفر می‌کنند.

نماینده مردم اسلام آباد غرب در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: هرگز ممنوعیتی در سفر اتباع عربستان به ایران وجود نداشته است و پس از آنکه ایرانی‌ها حج تمتع را برگزار کردند، عملا گردشگران عربستان هم به ایران سفر می‌کنند.

وی با اشاره به سفر کمیسیون امنیت ملی مجلس به مشهد و مشاهدات خود از حضور زوار عربستان در این شهر، ادامه داد: هیچگاه گزارشی مبنی بر اینکه عربستان برای اتباع خود به دلیل سفر به ایران مشکلی ایجاد می‌کند، نداشته‌ایم.

رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: این اتفاق بسیار خوب است زیرا دو کشور ایران و عربستان موضوع گردشگری مذهبی خود را از مناسبات سیاسی جدا می‌کنند و این امر نشان‌دهنده بلوغ مناسباتی بین ایران و عربستان است.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ به تازگی رییس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری کشور گفته است: ما بعد از حادثه سفارت عربستان شاهد کاهش ۸۰ درصدی حضور گردشگران عربستان در ایران بودیم اما امسال روند حضور آنها در ایران شدت یافته است./

پایان پیام

 

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000