هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
مازنی از کتاب "خاطرات پزشک مخصوص صدام" می‌گوید:

از عمل زیبایی فواحش مرتبط با برادران و پسران صدام تا آرزوی پزشک شدن او

سرویس فرهنگی
رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس می‌گوید کتاب "خاطرات پزشک مخصوص صدام" فجایعی که صدام به‌عنوان یک فردی بیمار و شکاک رقم زد، همچون تبدیل عراق به حمام خون و عمل زیبایی فواحش مرتبط با برادران و پسران این دیکتاتور را بازگو می‌کند.
شنبه 26 آبان 1397 ساعت 11:17
از عمل زیبایی فواحش مرتبط با برادران و پسران صدام تا آرزوی پزشک شدن او رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس می‌گوید کتاب "خاطرات پزشک مخصوص صدام" فجایعی که صدام به‌عنوان یک فردی بیمار و شکاک رقم زد، همچون تبدیل عراق به حمام خون و عمل زیبایی فواحش مرتبط با برادران و پسران این دیکتاتور را بازگو می‌کند. http://cdn.icana.ir/d/019/201811102839217701.jpg از,عمل,زیبایی,فواحش,مرتبط,با,برادران,و,پسران,صدام,تا,آرزوی,پزشک,شدن,او Icana

احمد مازنی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت کتاب "خاطرات پزشک مخصوص صدام" را به‌عنوان آخرین اثری که به مطالعه نشسته است معرفی کرد و گفت: کتاب "خاطرات پزشک مخصوص صدام" ترجمه "الدکتور علاء بشیر طبیب صدام الخاص" توسط "احسان بالانی" به فارسی ترجمه شده است.

فاجعه‌ای که فردی بیمار و شکاک رقم زد و عراق را به حمام خون تبدیل کرد...

نماینده مردم تهران، ری، شمرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در آغاز این کتاب آمده است؛ سرانجام کتاب دکترعلابشیر، پزشک مخصوص صدام به دو زبان نروژی و عربی(دارالشروق قاهره) منتشر شد، 17 انتشاراتی دیگر در سراسر جهان نیز ترجمه این کتاب را به دلیل اهمیت آن برعهده گرفته‌اند. علاء بشیر این دکتر هنرمند با این کتاب قصد داشته تصویری هرچند نزدیک‌تر به این واقعیت از برهه‌ اسف‌بار تاریخ عراق به نسل آینده ارائه کند، با این امید که روایت این رویدادها بتواند مانع تکرار چنین فاجعه اندوه‌باری شود؛ فاجعه‌ای که فردی بیمار و شکاک رقم زد و عراق را به حمام خون تبدیل کرد ..."

خاطره دیگر مربوط به مخالفت صدام با زیارت اربعین  است، او دستور داده بود دیگهای غذای نذری را لگد بزنند و خالی کنند تا فقراء و زائران نخورند

مخالفت صدام با زیارت اربعین/عمل زیبایی فواحش مرتبط با برادران و پسران صدام

وی اضافه کرد: خاطره دیگر مربوط به مخالفت صدام با زیارت اربعین موضوعی است که از این کتاب در ذهنم تداعی می‌شود، او دستور داده بود دیگهای غذای نذری را لگد بزنند و خالی کنند تا فقراء و زائران نخورند، همچنین نکته جالب دیگر این کتاب فساد اخلاقی خانواده صدام است که حتی در روزهای منتهی به سقوط دنبال عمل زیبایی فواحش مرتبط با برادران و پسران صدام بودند!

 

کتاب خاطرات پزشک مخصوص صدام

 

در آخرین انتخابات ریاست‌جمهوری عراق 100درصد مردم شرکت کردند و 100درصد هم به صدام رای دادند!

مازنی با بیان اینکه در آخرین انتخابات ریاست‌جمهوری عراق که 100درصد شرکت کردند و 100درصد هم به صدام رای دادند، افزود: این پزشک تعریف می‌کند؛ چهره زنان عراقی در برابر چشمانم بودند که به انگشتان جوهری‌شان که برای نخستین بار رای داده بودند، افتخار می‌کردند.

این نماینده مجلس ادامه داد: نحوه دور زدن تحریم، توسط نزدیکان نسبی و سببی صدام هم از خاطرات جالب پزشک آمریکایی صدام است که به بهانه دور زدن تحریم، پول هنگفتی می‌گرفتند و داروها و سایر مایحتاج مردم را به‌صورت انحصاری وارد می‌کردند و بسیاری خاطرات دیگر.

صدام آرزو داشته پزشک شود!

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با توصیه مطالعه این کتاب را به همگان، اظهار کرد: این پزشک نقل می‌کند صدام یکبار به او گفته که آرزو داشته پزشک شود./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000