سال ۹۸ سال رونق تولید
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
زاهدی عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس خبر داد:

سرانجام لایحه نظام رتبه‌بندی معلمان در کمیسیون تخصصی دولت تصویب شد

سرویس استان ها
محمدمهدی زاهدی، عضو کمیسیون آموزش مجلس در گفت و گو با خبرگزاری خانه ملت در خصوص آخرین وضعیت نظام رتبه‌بندی معلمان اظهار داشت: اگرچه دیر اما سرانجام لایحه پیشنهادی وزارت آموزش و پرورش درباره نظام رتبه‌بندی معلمان در آخرین جلسه تخصصی کمیسیون امور اجتماعی دفتر هیئت دولت به تصویب رسید.
دوشنبه 28 آبان 1397 ساعت 12:15
سرانجام لایحه نظام رتبه‌بندی معلمان در کمیسیون تخصصی دولت تصویب شد محمدمهدی زاهدی، عضو کمیسیون آموزش مجلس در گفت و گو با خبرگزاری خانه ملت در خصوص آخرین وضعیت نظام رتبه‌بندی معلمان اظهار داشت: اگرچه دیر اما سرانجام لایحه پیشنهادی وزارت آموزش و پرورش درباره نظام رتبه‌بندی معلمان در آخرین جلسه تخصصی کمیسیون امور اجتماعی دفتر هیئت دولت به تصویب رسید. http://cdn.icana.ir/d/019/201806108566902811.jpg سرانجام,لایحه,نظام,رتبه‌بندی,معلمان,در,کمیسیون,تخصصی,دولت,تصویب,شد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمدمهدی زاهدی، نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر اینکه آموزش و پرورش می‌تواند هر برنامه‌ای برای حقوق فرهنگیان از جمله رتبه‌بندی معلمان را اجرایی کند، تصریح کرد:‌ بار مالی طرح نظام رتبه‌بندی معلمان از محل‌هایی که در لایحه بودجه پیش‌بینی شده قابل اجرا است، لذا نگرانی از این جهت وجود ندارد و باید دولت عزم جدی برای اجرای آن داشته باشد.

زاهدی درباره جزئیات طرح رتبه‌بندی معلمان، گفت: جزئیات این طرح بر عهده آموزش و پرورش است که بر اساس آن باید آیین‌نامه‌ای را تهیه کرده و ابلاغ کند.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی در همین زمینه افزود: لایحه نظام رتبه‌بندی معلمان که بررسی آن از دو ماه پیش در کمیسیون امور اجتماعی و دولت الکترونیک دفتر هیئت دولت آغاز شده، برای ایجاد سازوکارهای لازم برای ارتقای شایستگی‌های حرفه‌ای، منزلت و مرجعیت علمی و اجتماعی معلمان و افزایش انگیزه برای ارتقای فعالیت‌های آموزشی و پرورشی آنان تهیه شده است.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: بر‌ اساس این نظام رتبه‌بندی، رتبه‌های حرفه‌ای برای طبقه‌بندی معلمان در نظر گرفته می‌شود و بر‌اساس هر رتبه، ضرایبی در امتیازات شغل و شاغل و در نتیجه حقوق و مزایا آنان لحاظ می‌‌شود.

پایان پیام/

 

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000