سال ۹۸ سال رونق تولید
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
دکتر لاریجانی در پاسخ به تذکر حاجی دلیگانی

طرح تحقیق و تفحص از بانک مرکزی حذف نشده است

سرویس صحن
رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکر یکی از نمایندگان مبنی بر لزوم بررسی تحقیق و تفحص از بانک مرکزی گفت: طرح تحقیق و تفحص از بانک مرکزی حذف نشده و در حال پیگیری است.
سه‌شنبه 29 آبان 1397 ساعت 10:57
طرح تحقیق و تفحص از بانک مرکزی حذف نشده است رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکر یکی از نمایندگان مبنی بر لزوم بررسی تحقیق و تفحص از بانک مرکزی گفت: طرح تحقیق و تفحص از بانک مرکزی حذف نشده و در حال پیگیری است. http://cdn.icana.ir/d/019/201608104516832723.jpg طرح,تحقیق,و,تفحص,از,بانک,مرکزی,حذف,نشده,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، حسینعلی حاجی دلیگانی در نشست علنی امروز (سه شنبه 29 آبان) مجلس شورای اسلامی در تذکر ماده 212 آیین نامه داخلی مجلس گفت: درخواست تحقیق و تفحص از بانک مرکزی که توسط نمایندگان تحویل هیات رئیسه مجلس داده شده بود، خوشبختانه توسط هیات رئیسه به کمیسیون مربوطه ارجاع داده شد و علی رغم اینکه باید طی 2 هفته کمیسیون مربوطه بررسی ها را صورت می داد، ولی بعد از 8 ماه در کمیسیون مصوب شد و بارها در دستور کار روز مجلس قرار گرفت، ولی در دستور کار هفته گذشته و هفته جاری مجلس از دستور کار حذف شده و علت آن مشخص نیست.

نماینده مردم شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: متاسفانه سوءمدیریت ها در نظام بانکی و موسسات غیردولتی خسارات فراوانی را به کشور وارد کرده است که این امر نیاز به تحقیق و تفحص جدی از مدیریت و فعالیت های بانک مرکزی دارد، بنابراین لازم است که در دستور کار مجلس قرار بگیرد.

دکتر علی لاریجانی که ریاست جلسه علنی را برعهده داشت در پاسخ به این تذکر گفت: طرح تحقیق و تفحص از بانک مرکزی حذف نشده و این موضوع پیگیری خواهد شد./

پایان پیام

 

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000