شهادت حضرت فاطمه معصومه (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نماینده کرمان:

کوچک‌سازی دولت ازموضوعات مورد اتفاق نمایندگان است

سرویس اقتصادی
**نماینده کرمان در مجلس گفت: موضوع کوچک‌سازی ساختار دولت از جمله موضوعات مهمی است که مورد اتفاق نظر اکثر نمایندگان است.
یکشنبه 29 شهریور 1388 ساعت 11:21

"محمد علی کریمی" در گفتگو با خبرنگار خانه ملت، اظهار داشت: موضوع کوچک‌سازی دولت بستگی تام و تمام به این موضوع دارد که تقسیم وظایف در راستای اقدامی منطقی و کارشناسی صورت گیرد.

وی خاطر نشان کرد: اگر وظایفی که به عهده وزارتخانه‌ای داده می‌شود در جهت ماموریت و بهبود شرایط کاری باشد کوچک‌سازی دولت می‌تواند نتیجه‌مثبت و سازنده‌ای در پی داشته باشد.

کریمی تصریح کرد: برای حصول به نتیجه خوب و سازنده کمیسیون‌های تخصصی باید با حساسیت بیشتری موضوع را دنبال کنند تا هنگامی که بحث به صحن‌علنی کشیده می‌شود بسیار پخته و کارشناسی باشد.

این نماینده مجلس یادآور شد: مجلس به لحاظ کارشناسی هنگامی می‌تواند موفق باشد که کمیسیون محور باشد به نحوی که چینش کمیسیون‌ها، منطقی‌تر صورت گیرد، اگر این موضوع مد نظر قرار گیرد بسیاری از مشکلات رفع می‌شود.

کریمی بحث ادغام وزارت تعاون و رفاه تامین اجتماعی را در وزارتخانه‌های کار و امور اجتماعی مورد توجه قرار داد و افزود: بررسی موضوع عملکرد وزارت تعاون حاکی از این است، این وزارتخانه به جز چند موضوع موردی نتوانسته عملکرد مثبتی داشته باشد.

وی خاطر نشان کرد: در حالی که وزارت تعاون باید سهم بخش تعاون از اقتصاد را به بیست و پنج درصد می‌رساند اما هنوز نتوانسته حتی تا ده درصد هم  این مهم را هم اجرایی کند.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000