هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نماینده صومعه سرا:

نیازی به واردات بنزین تاچند ماه آینده نداریم

سرویس اقتصادی
**عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان این مطلب که متخصصان ایرانی در حال تولید سی و پنج میلیون لیتر بنزین هستند گفت: تا چند ماه آینده بنزین تولید داخل نیز آماده خواهد شد و نیازی به واردات بنزین نداریم.
یکشنبه 29 شهریور 1388 ساعت 14:53

"کاظم دلخوش" عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در گفتگو با خبرنگار خانه ملت، با بیان این مطلب که کارت‌های سهمیه‌بندی بنزین به قوت خود باقی خواهد ماند گفت: احتمالاً دولت بنزین مصرفی یارانه‌ایی را چهارصد تومان اعلام نماید.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در مورد تاثیر‌گذاری قیمت بنزین بر روی دیگر قیمت‌ها گفت: دولت باید قیمت‌ها را ظرف پنج سال آزاد کند و مابه‌التفاوت آن را بین خانواده‌ها به پنج دهک و تولید و کشاورزی اختصاص دهد بدین معنا که پنجاده درصد آن را به پنج دهک خانواده‌ها و نیز سی‌ درصد آن را به تولید و کشاورزی و صنعت و بیست درصد مابقی را برای هزینه‌هایی که دولت متحمل می‌شود اختصاص دهد.

سخنگوی کمیسیون ویژه مجلس گفت: کارشناسان و متخصصان ما در حال تولید سی و پنج میلیون لیتر بنزین هستند و تا چند ماه آینده نیز آماده خواهد شد و دیگر نیازی به واردات بنزین نداریم.

نماینده صومعه‌سرا دربا بیان این که واردات بنزین از ونزوئلا پاسخگویی دولت به نیازهای مردم است گفت: دولت به جهت این که بخواهد درجامعه تعادل ایجاد کند ناچار است که دست به تهاتر بزند.

وی در خصوص مجوز مجلس جهت واردات بنزین گفت: مجلس به دولت اجازه تنظیم بازار را داده است حال اگر بخواهد دست به تهاتر بزند و فراورده‌های نفتی وارد کند به خود دولت مربوط می‌شود و به بودجه کشور هم آسیبی نمی‌زند. 

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000