شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
ذوالنوری:

برگزاری جلسات کارگروه CFT محدودیت زمانی ندارد/ دغدغه‌ مجمع تشخیص هم در این کارگروه مطرح می‌شود

سرویس سیاسی
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با تاکید بر اینکه برگزاری جلسات کارگروه CFT محدودیت زمانی ندارد، گفت: دغدغه‌ مجمع تشخیص هم چون نظرات شورای نگهبان و مسئولان دولتی در این کارگروه مطرح می‌شود.
جمعه 2 آذر 1397 ساعت 08:08
برگزاری جلسات کارگروه CFT محدودیت زمانی ندارد/ دغدغه‌ مجمع تشخیص هم در این کارگروه مطرح می‌شود عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با تاکید بر اینکه برگزاری جلسات کارگروه CFT محدودیت زمانی ندارد، گفت: دغدغه‌ مجمع تشخیص هم چون نظرات شورای نگهبان و مسئولان دولتی در این کارگروه مطرح می‌شود. http://cdn.icana.ir/d/019/201805104454635591.jpg برگزاری,جلسات,کارگروه,CFT,محدودیت,زمانی,ندارد/,دغدغه‌,مجمع,تشخیص,هم,در,این,کارگروه,مطرح,می‌شود Icana

مجتبی ذوالنوری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، در خصوص کارگروه بررسی ایرادات شورای نگهبان به لایحه مقابله با تامین مالی تروریسم (CFT)، گفت: برگزاری جلسات کارگروه لایحهCFT محدودیت زمانی ندارد لذا تا مادامی که ایرادات بررسی و اختلافات رفع شود این جلسات مشورتی ادامه خواهد داشت.

دغدغه مجمع تشخیص هم در کارگروه CFT مطرح و بررسی می‌شود

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ارایه نظر مشورتی مجمع تشخیص مصلحت نظام در مورد لایحه پس از تصویب قانون، تصریح کرد: دغدغه‌های مجمع تشخیص مصلحت نظام در مورد لایحه CFT هم در این کارگروه مطرح می‌شود زیرا نمایندگانی از مجمع تشخیص مصلحت نظام در این کارگروه دعوت شدند.

وی افزود: علاوه بر این نمایندگان شورای نگهبان، معاون حقوقی رئیس جمهور، مسئولان مرکز پژوهش‌های مجلس و نمایندگانی از کمیسیون امنیت ملی حضور دارند بنابراین همه افراد دغدغه های خود را مطرح و توضیحات لازم بررسی می‌شود.

22 ایراد شورای نگهبان در کارگروه CFT بررسی می‌شود

ذوالنوری یادآور شد: مباحث در فضای آرام، تخصصی و کارشناسی مطرح و بررسی می‌شود، در این کارگروه تمام 22 ایراد شورای نگهبان به لایحه CFT مطرح، بررسی و تبادل نظر می شود.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در مورد جزئیات جلسه کارگروه نمی‌توانم مباحثی را مطرح کنم، گفت: تا کنون یک جلسه کارگروه برگزار شده اما این جلسه طولانی تا نزدیکی ساعت 11 شب ادامه داشت. وزیر امور خارجه هم در کارگروه حضور پیدا کرد.

به گزارش خبرگزاری خانه‌ملت؛ کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در جلسه روز یکشنبه 27 آبان ماه خود تصممی رفت تا کارگروهی متشکل از نهادهایی چون وزارت امور خارجه، شورای نگهبان، معاونت حقوقی رئیس جمهور، مجمع تشخیص مصلحت نظام و برخی از اعضای این کمیسیون تشکیل دهد تا ایرادات شورای نگهبان بررسی و در نهایت نظر مشورتی کارگروه به کمیسیون برای رأی گیری نهایی ارایه شود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر