هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
حسینی:

ضرورت پرهیز از پیش بینی غیرمنطقی درآمدهای مالیاتی در بودجه98

سرویس اقتصادی
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت:پرهیز از هر تصمیمی که منجر به دامن زدن به رشد نقدینگی شود باید در بودجه سال آینده مورد توجه قرار بگیرد.
جمعه 2 آذر 1397 ساعت 07:34
ضرورت پرهیز از پیش بینی غیرمنطقی درآمدهای مالیاتی در بودجه98 عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت:پرهیز از هر تصمیمی که منجر به دامن زدن به رشد نقدینگی شود باید در بودجه سال آینده مورد توجه قرار بگیرد. http://cdn.icana.ir/d/019/201607107361890948.jpg ضرورت,پرهیز,از,پیش,بینی,غیرمنطقی,درآمدهای,مالیاتی,در,بودجه98 Icana

سیده فاطمه حسینی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت  درباره لایحه بودجه سال 98 کل کشور گفت: یکی از قوانین مهم کشور که سالانه مورد تصویب مجلس شورای اسلامی قرار می گیرد قانون بودجه کل کشور است که بعد از تقدیم لایحه بودجه و بعد از بررسی به تصویب نمایندگان مجلس می رسد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی افزود:پیش نویس لایحه بودجه سال ۹۸کل کشور از سوی دولت آماده شده است انتظار می‌رود این لایحه در موعد مقرر به مجلس ارائه شود.

لایحه بودجه سال آینده باید از ملاحظاتی برخوردار باشد

حسینی در ادامه گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت تصریح کرد: با توجه به شرایط اقتصادی کشور و تشدید تحریم های ظالمانه دشمنان، طبیعی است که باید لایحه بودجه سال آینده از ملاحظاتی برخوردار باشد.

نماینده مردم تهران،ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی افزود:با توجه به تشدید تحریم های آمریکا پیش بینی می شود درآمدهای حاصل از فروش نفت کاهش یابد بنابراین باید بیش از گذشته به مدیریت منابع و مصارف در لایحه بودجه سال 98 کل کشورتوجه جدی شود.

لایحه بودجه

 

وی با بیان اینکه برنامه ریزی مالی سالانه دولت بسیار مهم است، افزود: در سال‌های اخیر معمولاً رویکرد بودجه‌ای دولت به صورت انبساطی بوده این در حالی است که در شرایط تحریمی باید سیاست های متناسبی مورد توجه جدی قرار بگیرد.

این عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی افزود: پرهیز از هر تصمیمی که منجر به دامن زدن به رشد نقدینگی شود، ضرورت کاهش اتکا به انتشار اوراق برای جبران کسری بودجه،پرهیز از پیش بینی غیرمنطقی درآمدهای مالیاتی و فشار مضاعف به بخش خصوصی،  از مواردی است که باید در بودجه سال ۹۸ مورد توجه قرار بگیرد./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000