هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
میرزایی:

سیاست ایجاد شوک اقتصادی در ایران دستورکار خزانه‌داری آمریکا/تحریم‌های پیاپی بمعنای برآورده نشدن انتظارات کاخ سفید است

سرویس سیاسی
عضو فراکسیون امید مجلس اعتقاد دارد تحریم دو فرد و یک نهاد ایرانی توسط آمریکا پیام هشدار واشنگتن به برخی از کشورهای حاشیه خلیج فارس است تا در خصوص اعمال سیاست های ضد ایرانی تردید نکنند.
شنبه 3 آذر 1397 ساعت 09:20
سیاست ایجاد شوک اقتصادی در ایران دستورکار خزانه‌داری آمریکا/تحریم‌های پیاپی بمعنای برآورده نشدن انتظارات کاخ سفید است عضو فراکسیون امید مجلس اعتقاد دارد تحریم دو فرد و یک نهاد ایرانی توسط آمریکا پیام هشدار واشنگتن به برخی از کشورهای حاشیه خلیج فارس است تا در خصوص اعمال سیاست های ضد ایرانی تردید نکنند. http://cdn.icana.ir/d/019/201606105759453688.jpg سیاست,ایجاد,شوک,اقتصادی,در,ایران,دستورکار,خزانه‌داری,آمریکا/تحریم‌های,پیاپی,بمعنای,برآورده,نشدن,انتظارات,کاخ,سفید,است Icana

جلال میرزایی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به ادامه سیاست‌های خصمانه علیه کشورمان و تحریم دو فرد و یک نهاد ایرانی، گفت: اقدام اخیر آمریکا در راستای اعمال تحریم های پی در پی برای ایجاد موج ایران هراسی است.

انتظار آمریکایی ها از نتیجه تحریم های ثانویه برآورده نشد

نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: در واقع آمریکایی ها با توجه به تلاش ها رسانه ای که برای انجام تحریم های ثانویه کردند، انتظار داشتند که کشورهای بیشتری با آنها همراهی کنند و همچنین اقتصاد ایران دچار شوک جدی و بزرگی شود اما این مهم محقق نشد.

پیام هشدار واشنگتن به برخی از کشورهای حاشیه خلیج فارس با تحریم ایران

وی با اشاره به اینکه نباید فراموش کرد که تحریم های اخیر پیامی برای برخی کشورهای منطقه و همچنین همپیمانان کاخ سفید در حاشیه خلیج فارس است، ادامه داد: به عبارتی باید اذعان کرد که ایالات متحده با این اقدامات می خواهد به کشورهایی که به دلیل بی اثر بودن تحریم ها دچار شک شده اند و همچنین سیاست آمریکا در قبال ایران را منفعلانه می بینند، پیام هشدار بدهد.

ایالات متحده با این اقدامات می خواهد به کشورهایی که به دلیل بی اثر بودن تحریم ها دچار شک شده اند و همچنین سیاست آمریکا در قبال ایران را منفعلانه می بینند، پیام هشدار بدهد.

 

امروزه تحریم به ابزاری در دست ایالات متحده تبدیل شده است

این نماینده مردم در مجلس دهم اظهار کرد: همچنین در این بین باید یادآور شد که تحریم امروزه به ابزاری در دست ایالات متحده تبدیل شده و در هر زمان که سیاست هایش پیش نمی رود اقدام به تحریم می کند که این مهم در مواجه با کره شمالی، چین، روسیه و حتی اتحادیه اروپا نیز قابل مشاهده است.

وزارت خزانه‌داری آمریکا تبدیل به وزارت جنگ علیه ایران شده است

عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه وزارت خزانه‌داری آمریکا تبدیل به وزارت جنگ علیه ایران شده است، خاطرنشان کرد: بنابراین باید اذعان کرد که تحریم هایی که یکجانبه است و همراهی سایر کشورها را با خودش به دنبال ندارد نمی تواند اثرگذار باشد و حتما با شکست مواجه خواهد شد./

  • بیشتر بخوانید؛

زورگویی آمریکا بر نظام سیاسی بین الملل حاکم است/ ترامپ خود را از انجام مقررات خارج می داند

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000