هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
پور ابراهیمی تشریح کرد:

آخرین وضعیت انتقال مالکیت سهام عدالت مددجویان کمیته امداد (ره)

سرویس دیگر رسانه‌ها
رییس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: پیگیری می‌کنیم که انتقال مالکیت سهام عدالت مددجویان به کمیته امداد حل و نخستین مورد از استان کرمان آغاز شود که این انتقال مالکیت در شرایط کنونی بزرگ ترین کمک به خانواده مددجویان است.
پنج‌شنبه 1 آذر 1397 ساعت 20:00
آخرین وضعیت انتقال مالکیت سهام عدالت مددجویان کمیته امداد (ره) رییس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: پیگیری می‌کنیم که انتقال مالکیت سهام عدالت مددجویان به کمیته امداد حل و نخستین مورد از استان کرمان آغاز شود که این انتقال مالکیت در شرایط کنونی بزرگ ترین کمک به خانواده مددجویان است. http://cdn.icana.ir/d/019/201712100813940739.jpg آخرین,وضعیت,انتقال,مالکیت,سهام,عدالت,مددجویان,کمیته,امداد,(ره) Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، محمدرضا پورابراهیمی امروز اول آذرماه در دیدار رییس کمیته امداد کشور با استاندار کرمان اظهار کرد: دولت موظف بوده بعد از 10 سال و در سال 95 سود سهام عدالت را به مردم واگذار کند که این اتفاق نیفتاد. بعضی از افراد مشمول سهام عدالت مددجویان تحت پوشش کمیته امداد، بهزیستی و رزمندگان معسر بوده‌اند که 50 درصد به آن‌ها تخفیف داده شد و نظر ما این است با توجه به این‌که 10 سال مربوط به این افراد تمام شده و باید سهام از سال قبل آزاد و به این افراد داده می‌شد، این اقدام صورت بگیرد.

بیشتر بخوانید:

وی تصریح کرد: حدود 5 میلیون نفر در کشور تحت پوشش کمیته امداد هستند که باید سهام را دریافت کنند و با توجه به تغییرات نرخ ارز، ارزش هر برگ سهام از یک و نیم میلیون به دو نیم تا سه میلیون تومان افزایش پیدا کرده و یک خانواده پنج نفره دارنده مالکیت 15 میلیون تومان ارزش ملکی است که باید منتقل شود.

وی اظهار کرد: در این شرایط سخت و وضعیت اقتصادی پرداخت این سهام کار بزرگی است و کمیته امداد می تواند متولی سهام مددجویان باشد و شروع کار واگذاری از این نهاد صورت بگیرد و ما در کمیسیون اقتصادی و با حضور وزیر اقتصاد و رییس کمیته امداد طی یک ماه آینده قدمات آزادسازی سهام افراد تحت پوشش کمیته امداد را آغاز خواهیم کرد.

رییس کمیسیون اقتصادی مجلس افزود: پیگیری می‌کنیم که انتقال مالکیت سهام عدالت مددجویان به کمیته امداد حل و نخستین مورد از استان کرمان آغاز شود که این انتقال مالکیت در شرایط کنونی بزرگ ترین کمک به خانواده مددجویان است ضمن اینکه در ابلاغیه مقام معظم رهبری نیز آمده که مردم از عایدی سهام عدالت استفاده کنند.

وی در بخش دیگری از سخنانش اظهار کرد: با توجه به شرایط کشور به دولت پیشنهاد دادیم اعدادی را برای کارمندان، افراد تحت پوشش نهادهای حمایتی و ... در نظر بگیرد و برای اعطای سبد حمایتی طرح هایی داریم. علی رغم تلاش امریکا، ما در 7 ماهه امسال نفت را به فروش رساندیم و کار سرعت گرفت و ممکن است در ماه‌های آینده کاهش داشته باشد.

وی گفت: دولت 13 میلیارد دلار برای تامین کالاهای اساسی و دارو نیاز خواهد داشت و مابقی را باید به بازار بیاورد که منابع این پیشنهادات برای افزایش حقوق و سبد حمایتی از این محل می تواند تامین شود.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000