هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

روحیه مجاهدت مردم دربرابر جنگ اقتصادی ادبیات منطقه را تغییر داد

سرویس دیگر رسانه‌ها
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه جنگ اقتصادی آخرین تیری بود که آمریکا علیه جمهوری اسلامی به کار گرفت گفت: داشتن روحیه مجاهدت مردم این مرز و بوم در این جنگ ادبیات منطقه را تغییر داد .
جمعه 2 آذر 1397 ساعت 04:03
روحیه مجاهدت مردم دربرابر جنگ اقتصادی ادبیات منطقه را تغییر داد رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه جنگ اقتصادی آخرین تیری بود که آمریکا علیه جمهوری اسلامی به کار گرفت گفت: داشتن روحیه مجاهدت مردم این مرز و بوم در این جنگ ادبیات منطقه را تغییر داد . http://cdn.icana.ir/d/019/201611105386959978.jpg روحیه,مجاهدت,مردم,دربرابر,جنگ,اقتصادی,ادبیات,منطقه,را,تغییر,داد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، محمدرضا پورابراهیمی در چهارمین یادواره شهدای تامین اجتماعی استان کرمان با بیان اینکه آمریکایی ها به خیال خام خودشان تصور کردند که اگر یک جانبه از برجام خارج شدند و تحریم ها را اعمال کردند جمهوری اسلامی را ساقط می کنند گفت: روسای جمهوری گذشته آمریکا نیز از ادبیات سخیف علیه این نظام استفاده کردند اما موفق نشدند.


رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه به کوری چشم آمریکا، جمهوری اسلامی ایران هر روز پایدارتر است عنوان کرد: دولت تکلیف دارد و باید در این مسیر از تمام توان خود استفاده کنند زیرا در شرایط کنونی هیج چیز واجب تر از جمهوری اسلامی ایران نیست.


وی با اشاره اینکه عزت و افتخار امروز جمهوری اسلامی ایران به برکت امام خمینی (ره)است زیرا ایشان بعد از تاریخ تفکر شیعه حرکت جدیدی را در تاریخ رقم زدند گفت: جمهوری اسلامی ایران در اوج اقتدار و عزت است و در تاریخ ایران این عزت و اقتدار بی نظیر است.


به گزارش ایرنا نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه در طول تاریخ در جنگ های مختلف از خاک ایران کم شده است اما در دوران دفاع مقدس با مجاهدت اقشار مختلف در جبهه های جنگ یک وجب از این خاک جدا نشد افزود: بسیج یک جریان سیار و خروشان است که امروز این جریان تفکر شیعه را در عراق و سوریه فراهم کرده است.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000