هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نماینده گناباد تشریح کرد:

ضرورت استفاده از ظرفیت‌های محلی و فرهنگ بومی در ساخت و ساز مدارس

سرویس دیگر رسانه‌ها
عضو کمیسیون عمران مجلس در همایش تکریم خیرین مدرسه ساز کشور که در برج سپید مشهد برگزار شد، گفت: نکته مهم در ساخت و ساز مدارس استفاده از ظرفیت‌های محلی و فرهنگ بومی است که باید به این موضوع توجه کنیم.
جمعه 2 آذر 1397 ساعت 20:02
ضرورت استفاده از ظرفیت‌های محلی و فرهنگ بومی در ساخت و ساز مدارس عضو کمیسیون عمران مجلس در همایش تکریم خیرین مدرسه ساز کشور که در برج سپید مشهد برگزار شد، گفت: نکته مهم در ساخت و ساز مدارس استفاده از ظرفیت‌های محلی و فرهنگ بومی است که باید به این موضوع توجه کنیم. http://cdn.icana.ir/d/019/201810101761872392.jpg ضرورت,استفاده,از,ظرفیت‌های,محلی,و,,فرهنگ,بومی,در,ساخت,و,ساز,مدارس Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، رئیس مجمع نمایندگان خراسان رضوی در مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس دهم نگاه ویژه‌ای به آموزش و پرورش دارد.

حمید بنایی در همایش تکریم خیرین مدرسه ساز کشور که در برج سپید مشهد برگزار شد، با اشاره به اینکه «مجلس دهم نگاه ویژه‌ای به آموزش و پرورش دارد»، اظهار کرد: خیرین در مدرسه سازی ورود خوبی داشتند و در ۲۰ سال گذشته انقلاب بزرگی در مدرسه‌سازی رخ داد. ما اعتقاد داریم مدرسه سازی ساخت چند کلاس با گچ، سیمان، آهن و... نیست. مدارسی که خیران به آموزش و پرورش هدیه می کنند به معنای پایه‌گذاری یک تمدن بزرگ و کمک کردن به فرهنگ کشور است.

این عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی یادآور شد: نکته مهم در ساخت و ساز مدارس استفاده از ظرفیت‌های محلی و  فرهنگ بومی است که باید به این موضوع توجه کنیم.

بنایی با بیان این‌که «باید اقتصاد به مردم واگذار شود»، خاطرنشان کرد: خیرین توانستند مدارس بسیاری را احیا کنند، اگر خیرین در کنار دولت نبودند و دولت تنها بود ما همچنان همان کپرنشین‌ها بودیم. باید اقتصاد را تحویل مردم دهیم. 

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000