سال ۹۸ سال رونق تولید
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
کبیری:

بسته حمایتی تلفیقی از پرداخت نقدی و غیر نقدی باشد

سرویس اقتصادی
عضو هیات رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس می گوید پیشنهاد تلفیقی نقدی و غیر نقدی بسته حمایتی نیز مطرح است، اما هنوز مشخص نیست دولت در نظر دراد این 200 هزارتومان را به چه نحوی پرداخت می کند.
دوشنبه 5 آذر 1397 ساعت 20:13
بسته حمایتی تلفیقی از پرداخت نقدی و غیر نقدی باشد عضو هیات رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس می گوید پیشنهاد تلفیقی نقدی و غیر نقدی بسته حمایتی نیز مطرح است، اما هنوز مشخص نیست دولت در نظر دراد این 200 هزارتومان را به چه نحوی پرداخت می کند. http://cdn.icana.ir/d/019/201703102768024374.jpg بسته,حمایتی,تلفیقی,از,پرداخت,نقدی,و,غیر,نقدی,باشد Icana

سیدتقی کبیری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به بسته حمایتی دولت برای جبران گرانی ها، اظهار داشت: اطلاع جدیدی از پرداخت بسته حمایتی نداریم اما قرار بود در آبان ماه مرحله اول بسته حمایتی پرداخت شود و انتظار میرفت این کار صورت گیرد.

عضو هیات رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی ادامه داد:براساس آنچه دولت اعلام کرده بود قرار است درسه مرحله 200 تومان واریز شود، اما مشخص نیست این مبلغ نقدی است یا به ازای آن کالای اساسی داده می شود، با این حال اگر تا امروز بسته حمایتی واریز نشده ، در واقع دولت خلف وعده کرده است.

نمایند مردم خوی و چایپاره در مجلس دهم شورای اسلامی تاکید کرد: مجلس به موضوع تامین کالاهای اساسی ورود کرده بود اما دولت اعلام کرده بود که بسته حمایتی در نظر دارد از این روی نمایندگان طرح را از دستور خارج کرده اند، با این حساب اگر دولت در پرداخت بسته حمایتی تاخیر داده باشد خلف وعده است.

بلاتکلیفی بسته حمایتی

کبیری در ادامه گفت‌وگو با خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به پرداخت نقدی بسته حمایتی، بیان داشت: زمانی که موضوع بسته حمایتی دولت در مجلس بررسی شد، نمایندگان در قالب رای گیری با پرداخت نقدی مخالفت نکردند بلکه پیشنهاداتی در زمینه پرداخت نقدی، غیر نقدی یا هر دو روش مطرح شد.

وی گفت: پرداخت نقدی بسته حمایتی باعث افزایش نقدینگی در کشور می شود که این امر در حال حاضر آفت اقتصاد کشور است با این حال دولت در این زمینه تصمیم گیر است.

عضو هیات رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس اظهار داشت: پیشنهاد تلفیقی نقدی و غیر نقدی بسته حمایتی نیز مطرح است، اما هنوز مشخص نیست دولت در نظر دراد این 200 هزارتومان را به چه نحوی پرداخت می کند.

بیشتر بخوانید:

/

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000