هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
سروری:

تشکیل هیات میانجی در صورت تمکین طرفین از قانون، راهگشاست

سرویس سیاسی
**"پرویز سروری" گفت: تشکیل هیات میانجی برای رفع اختلافات پیش آمده پس از انتخابات میان گروه‌‌های سیاسی تا زمانی که طرفین بر روی نظرات خود تصلب داشته باشند چندان راهگشا نیست.
دوشنبه 30 شهریور 1388 ساعت 14:13

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در گفتگو با خبرنگار خانه ملت با اشاره به پیشنهاد برخی نمایندگان مبنی بر تشکیل هیات میانجی برای رفع اختلافات میان گروه‌های سیاسی، اظهار داشت: تا وقتی که طرفین ماجرا به یک اصل اساسی یعنی تمکین از قانون پایبند نباشند، تشکیل این هیات‌ها نمی‌تواند به رفع اختلافات کمک کند.

وی با اشاره به تشکیل کمیته‌هایی در مجلس برای بررسی وقایع پس انتخابات، یادآور شد: این هیات‌ها برای رفع اختلافات و رسیدن به یک نقطه مشترک با برخی سیاسیون و برخی معترضین دیدارهایی داشتند و تلاش کردند که ماجرا را به شکلی مدیریت کنند اما متاسفانه به علت تصلبی که بر روی نظرات وجود داشت، یک جمع‌بندی قاطع و روشنی حاصل نشد.

نماینده تهران خاطرنشان کرد: در نظام ما برای حل این گونه مشکلات راهکارهای قانونی تعیین شده که اگر از آن تمکین شود می‌توان به یک نقطه مشترک رسید در غیر اینصورت با توجه به تجربه‌ای که بنده در عضویت در برخی از این کمیته‌ها داشتم، بعید می‌دانم رفت و آمد این هیات نیز اثر روشنی بر حل مشکلات داشته باشد.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000