شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
میرزایی در تشریح نشست فراکسیون امید مجلس با حضور ظریف:

ظریف توضیحات قانع‌کننده‌ای درباره اظهارات پیرامون پولشویی در کشور ارائه داد

سرویس سیاسی
عضو شورای مرکزی فراکسیون امید مجلس با اشاره به جلسه فراکسیون متبوع خود با حضور وزیر امور خارجه گفت: در این جلسه درباره اهداف وزارت خارجه در محور مقاومت و چگونگی حفظ منافع و امنیت ملی بحث و بررسی صورت گرفت.
یکشنبه 11 آذر 1397 ساعت 10:40
ظریف توضیحات قانع‌کننده‌ای درباره اظهارات پیرامون پولشویی در کشور ارائه داد عضو شورای مرکزی فراکسیون امید مجلس با اشاره به جلسه فراکسیون متبوع خود با حضور وزیر امور خارجه گفت: در این جلسه درباره اهداف وزارت خارجه در محور مقاومت و چگونگی حفظ منافع و امنیت ملی بحث و بررسی صورت گرفت. http://cdn.icana.ir/d/019/201812103205926482.jpg ظریف,توضیحات,قانع‌کننده‌ای,درباره,اظهارات,پیرامون,پولشویی,در,کشور,ارائه,داد Icana

جلال میرزایی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در تشریح نشست صبح امروز(یکشنبه، 11 آذر ماه) فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با حضور محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان، گفت: در این جلسه درباره سیاست های مد نظر وزارت امور خارجه در خصوص مسائل منطقه ای و بین المللی بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

نماینده مردم ایلام، ایوان و چرداول در مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه طی این جلسه اعضای کمیته های سیاسی و روابط خارجی و هیأت رئیسه فراکسیون امید دغدغه و نگرانی های خود را در حوزه سیاست خارجی مطرح کردند، اظهار داشت: ظریف درباره مسائل مورد نظر نمایندگان پاسخ های خود را ارائه کرد و توضیح داد که سیاست خارجی چگونه در عرصه بین المللی و منطقه ای از منافع جمهوری اسلامی و امنیت ملی دفاع می کند.

نشست فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با وزیر امور خارجه

وی ادامه داد: همچنین مباحثی پیرامون موضوعات عراق، وضعیت آینده یمن و بحران سوریه مطرح و سیاست های گذشته، حال و آینده وزارت امور خارجه در این خصوص تشریح شد که در نهایت هدف این وزارتخانه حفظ منافع ملی بوده و اینکه در شرایط موجود اقداماتی شود که با کمترین هزینه بتوانیم از این پیچ تاریخی عبور کنیم.

عضو شورای مرکزی فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی در پایان با بیان اینکه همچنین در این جلسه به موضوع پولشویی مطرح شده از سوی وزیر امور خارجه اشاره شد، خاطرنشان کرد: اخیرا انتقادهایی در این زمینه از سوی مخالفان دولت مطرح شد که ظریف در این باره توضیحاتی ارائه کرد که برای اعضای فراکسیون قانع کننده بود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر