سال ۹۸ سال رونق تولید
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
قاضی پور خبر داد:

تخلف در نحوه واگذاری شرکت نیشکر هفت تپه

سرویس دیگر رسانه‌ها
نایب رییس فراکسیون کارگری مجلس از تخلف در نحوه واگذاری شرکت نیشکر هفت تپه خبرداد.
دوشنبه 12 آذر 1397 ساعت 12:00
تخلف در نحوه واگذاری شرکت نیشکر هفت تپه نایب رییس فراکسیون کارگری مجلس از تخلف در نحوه واگذاری شرکت نیشکر هفت تپه خبرداد. http://cdn.icana.ir/d/019/201809105116527965.jpg تخلف,در,نحوه,واگذاری,شرکت,نیشکر,هفت,تپه Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت ، نادر قاضی پور ، نایب رئیس فراکسیون کارگری مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه از نظر این فراکسیون قواعد واگذاری در مورد کارخانه نیشکر هفت تپه رعایت نشده گفت که کارگران خط قرمز ما هستند و از آنها حمایت می‌کنیم.

بیشتر بخوانید:

وی اظهار کرد: بحث واگذاری کارخانه نیشکر هفت تپه در کمیسیون ویژه حمایت از تولید و نظارت بر اجرای اصل ۴۴ و همچنین فراکسیون کارگری به بحث و بررسی گذاشته شد. از دیدگاه ما در این واگذاری خلاف اتفاق افتاده و قواعد واگذاری رعایت نشده که بر این اساس واگذاری می‌تواند ملغی شود.

این نماینده مجلس اضافه کرد: یکی از قواعد واگذاری این است که هم سرمایه جدید آورده شود هم کارگر اضافه شود و هم تکنولوژی بیاید نه اینکه کارگر را بیرون کنند، حقوق ندهند و زمین خواری کنند.

قاضی پور درباره پیگیری وضعیت یکی از بازداشتی‌های اعتراضات نیشکر هفت تپه گفت: ما وضعیت یکی از بازداشتی‌ها را پرسیدیم، گفتند مربوط به این پرونده نیست و وی با حکم دادسرای اندیمشک بازداشت شده و ارتباطی با این موضوع ندارد.

نایب رئیس فراکسیون کارگری در پایان گفت: ما حتما از کارگران حمایت می‌کنیم و کارگران خط قرمز ما هستند.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000