سال ۹۸ سال رونق تولید
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
امینی:

مهمترین نیاز کشور در جنگ اقتصادی تقویت اعتماد بین مردم و نظام است/ رئیس جمهور سیاست‌های مقابله با جنگ اقتصادی را برای مردم بیان کند

سرویس سیاسی
نماینده مردم ایلام در مجلس گفت: اهمیت اعتمادسازی بین مردم و مسئولان اکنون بیش از هر زمانی مشخص است، زیرا در شرایط جنگ اقتصادی باید مردم و مسئولان همصدا باشند.
چهارشنبه 14 آذر 1397 ساعت 11:15
مهمترین نیاز کشور در جنگ اقتصادی تقویت اعتماد بین مردم و نظام است/ رئیس جمهور سیاست‌های مقابله با جنگ اقتصادی را برای مردم بیان کند نماینده مردم ایلام در مجلس گفت: اهمیت اعتمادسازی بین مردم و مسئولان اکنون بیش از هر زمانی مشخص است، زیرا در شرایط جنگ اقتصادی باید مردم و مسئولان همصدا باشند. http://cdn.icana.ir/d/019/201801100791255429.jpg مهمترین,نیاز,کشور,در,جنگ,اقتصادی,تقویت,اعتماد,بین,مردم,و,نظام,است/,رئیس,جمهور,سیاست‌های,مقابله,با,جنگ,اقتصادی,را,برای,مردم,بیان,کند Icana

سلام امینی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره نقش مردم در پشتیبانی از نظام حین جنگ اقتصادی، اظهار داشت: هر چه از روزهای اول انقلاب اسلامی ایران جلوتر می‌رویم، برخی ارزش‌ها و اهداف کمرنگ‌تر شده البته این به معنای آن نیست که ارزش‌های انقلاب فراموش شده باشد.

شفافیت و صداقت در عمل مسئولان موجب تقویت اعتماد مردم می‌شود

نماینده مردم ایلام، ایوان، سیروان، چرداول، مهران و ملکشاهی در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: در یک مقطع بسیاری از مسئولان با تجمل‌گرایی رفتارشان تغییر کرد، که همین امر بر روی جامعه تاثیرگذار بود، مسئولان نمی‌توانند برای مردم نسخه مقاومت بپیچند در حالی که خود به آن عمل نمی‌کنند.

وی افزود: اکنون مردم تا حدودی اعتماد خود نسبت به مسئولان را از دست داده‌اند که این بی‌اعتمادی حتما باید اصلاح شود، تحقق این امر با شفافیت و صداقت در عمل ممکن خواهد بود.

مسئولان باید این شهامت پذیرش اشتباهات خود را داشته باشند

امینی با بیان اینکه مسئولان باید این شهامت را داشته باشند و به اشتباهات خود اعتراف کنند تا امکان رفع مشکل ایجاد شود، ادامه داد: مسئولان به کرات اشتباه می‌کنند ولی هیچ کدام، از اشتباهات خود عذرخواهی نکرده‌اند، متاسفانه همه ما اگر اشتباه کنیم به جای عذرخواهی و جبران، به دنبال توجیه هستیم.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: در کشورهای پیشرفته دنیا تعارفی در کار نیست، فردی که اشتباه کند به راحتی عذرخواهی می‌کند یا اینکه تحت فشار برخی اهرم‌ها، مجبور به عذرخواهی می‌شود و مورد برخورد نیز قرار می‌گیرد.

مهمترین نیاز کشور در جنگ اقتصادی تقویت اعتماد بین مردم و نظام است

وی افزود: اهمیت اعتمادسازی بین مردم و مسئولان اکنون بیش از هر زمانی مشخص است، زیرا در شرایط جنگ اقتصادی باید مردم و مسئولان همصدا باشند.

امینی اظهار داشت: مهمترین سرمایه برای کشور پشتیبانی مردم از نظام است و مردم پشتیبان نظامی هستند که مسئولان و کارگزارانش صادق باشند.

مردم هیچ مشکلی با نظام ندارند بلکه مشکل مردم با مسئولان ناکارآمد است

نماینده مردم ایلام، ایوان، سیروان، چرداول، مهران و ملکشاهی در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: اگر با شفافیت و صداقت با مردم روبه رو شویم، مردم قطعا پشتیبان نظام خواهند بود، مردم هیچ مشکلی با نظام ندارند بلکه مشکل مردم با مسئولانی است که از نام نظام بهره برداری شخصی می‌کنند.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: همه مسئولان کشور از جمله رئیس جمهور باید تا حد امکان راهبردها و سیاست‌هایی که برای عبور از جنگ اقتصادی در نظر گرفته‌اند را تشریح کنند و با شفافیت به مردم گفته شود که اقداماتی انجام می‌شود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000