هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
بدری خبر داد:

تأمین 700 میلیارد تومان قیر رایگان تا پایان سال 97/قیر رایگان در کدام بخش‌ها استفاده می‌شود؟

سرویس اقتصادی
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس گفت: بر اساس مصوبه مجلس، وزارت نفت مکلف است تا پایان سال جاری قیر رایگان به ارزش حدود 700 میلیارد تومان را تأمین و به وزارت راه و شهرسازی تحویل دهد.
چهارشنبه 14 آذر 1397 ساعت 14:55
تأمین 700 میلیارد تومان قیر رایگان تا پایان سال 97/قیر رایگان در کدام بخش‌ها استفاده می‌شود؟ سخنگوی کمیسیون عمران مجلس گفت: بر اساس مصوبه مجلس، وزارت نفت مکلف است تا پایان سال جاری قیر رایگان به ارزش حدود 700 میلیارد تومان را تأمین و به وزارت راه و شهرسازی تحویل دهد. http://cdn.icana.ir/d/019/201711105753612437.jpg تأمین,700,میلیارد,تومان,قیر,رایگان,تا,پایان,سال,97/قیر,رایگان,در,کدام,بخش‌ها,استفاده,می‌شود؟ Icana

صدیف بدری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، از تعیین تکلیف پرونده تأمین قیر رایگان توسط وزارت نفت خبر داد و گفت: در رابطه با اجرای قانون بودجه سال 97 و تأمین قیر رایگان نیز، مجلس معتقد بود که در شرایط کنونی برای توزیع قیر رایگان، این محصول باید به قیمت سال گذشته قیمت گذاری و روند تأمین 4 میلیون تن صورت گیرد.

کارگر شهرداری

بر اساس قانون بودجه سال 97، دولت باید به میزان 3 هزار میلیارد تومان و تناژ 4  میلیون تن، قیر رایگان برای اجرای پروژه های عمرانی اختصاص داده شود، اما با توجه به افزایش قیمت قیر، وزارت نفت برای ارائه این محصول، مبنا را قیمت ریالی آن قرار داد

نماینده مردم اردبیل، نیر و نمین در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: بر اساس قانون بودجه سال 97، دولت باید به میزان 3 هزار میلیارد تومان و تناژ 4  میلیون تن، قیر رایگان برای اجرای پروژه های عمرانی اختصاص داده شود، اما با توجه به افزایش قیمت قیر، وزارت نفت برای ارائه این محصول، مبنا را قیمت ریالی آن قرار داد.

وی گفت: وزارت نفت اعلام کرده بود که مبنای اجرای قانون، قیمت ریالی است و وزارتخانه طبق قانون، 3 هزار میلیارد تومان قیر رایگان به قیمت روز تأمین خواهد کرد، اما مجلس تأکید می کرد که قیر باید به قیمت سال گذشته محاسبه و تأمین شود، از این رو طرح استفساریه ای تهیه و تصویب شد.

تکلیف وزارت نفت برای تأمین 700 میلیارد تومان قیر رایگان تا پایان سال

بدری گفت: خوشبختانه بر اساس قانون بودجه 97 و همچنین مصوبه جدید مجلس، وزارت نفت مکلف است تا پایان سال جاری قیر رایگان به ارزش حدود 700 میلیارد تومان را تأمین و به وزارت راه و شهرسازی تحویل دهد.

استفاده قیر رایگان در اجرای پروژه های مرتبط با راه های روستایی و جاده ها و طرح بازآفرینی

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس ادامه داد: بر اساس قانون، قیر تأمین شده برای راه های روستایی و جاده های بین شهری و اجرای طرح بازآفرینی شهری استفاده خواهد شد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000