هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
کمالی پور:

عامل یا عاملان آتش زدن مردم در پارک ها سریع شناسایی شوند/ دستگاه قضا به فوریت به پرونده رسیدگی کند

سرویس اجتماعی
عضو هیات رییسه کمیسیون قضایی مجلس بر ضرورت شناسایی سریع تر عامل یا عاملان آتش زدن شهروندان در پارک تاکید کرد و گفت: پلیس باید با مخلان نظم و امنیت با قاطعیت برخورد کند.
چهارشنبه 14 آذر 1397 ساعت 13:21
عامل یا عاملان آتش زدن مردم در پارک ها سریع شناسایی شوند/ دستگاه قضا به فوریت به پرونده رسیدگی کند عضو هیات رییسه کمیسیون قضایی مجلس بر ضرورت شناسایی سریع تر عامل یا عاملان آتش زدن شهروندان در پارک تاکید کرد و گفت: پلیس باید با مخلان نظم و امنیت با قاطعیت برخورد کند. http://cdn.icana.ir/d/019/201607103082445198.jpg عامل,یا,عاملان,آتش,زدن,مردم,در,پارک,ها,سریع,شناسایی,شوند/,دستگاه,قضا,به,فوریت,به,پرونده,رسیدگی,کند Icana

یحیی کمالی پور در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در واکنش به آتش زدن مردم در یکی از پارک های تهران توسط اراذل و اوباش، گفت: هر از چند گاهی در کشور عده ای آدم معلوم الحال دست به انجام کارهای عجیب و غریبی می زنند و امنیت مردم را تهدید می کنند.

دستگاه قضا به فوریت به پرونده رسیدگی کند

نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی، بر ضرورت برخورد قاطع پلیس با اراذل و اوباش تاکید کرد و گفت: تیم ویژه پلیس باید مخلان نظم و امنیت را شناسایی و با این گونه شرارت ها با قاطعیت برخورد کند تا افراد برای خودنمایی امنیت اجتماعی مردم را خدشه دار نکنند همچنین دستگاه قضا نیز باید به فوریت به این پرونده ها رسیدگی و احکام مناسبی را برای آنها صادر کند.

تیم پلیس باید سریع تر عامل یا عاملان آتش زدن شهروندان تهرانی را شناسایی و به مردم معرفی کند

این نماینده مردم در مجلس دهم، با بیان اینکه تیم پلیس باید سریع تر عامل یا عاملان آتش زدن شهروندان تهرانی را شناسایی و به مردم معرفی کند، تصریح کرد: عوامل پشت پرده این حادثه باید شناسایی شوند.

عضو هیات رییسه کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه این اراذل و اوباش باید در خیابان گردانده شود تا درس عبرتی برای سایرین باشد، گفت: گرداندن متخلفان در خیابان می تواند بازدارنده باشد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000