سال ۹۸ سال رونق تولید
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
ملکی:

گمرک در راستای مقابله با تحریم‌ها به رسوب مواد اولیه و کالا در گمرکات پایان دهد

سرویس دیگر رسانه‌ها
سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن گفت:گمرک در راستای مقابله با تحریم‌ها به رسوب مواد اولیه و کالا در گمرکات پایان دهد.
پنج‌شنبه 15 آذر 1397 ساعت 15:00
گمرک در راستای مقابله با تحریم‌ها به رسوب مواد اولیه و کالا در گمرکات پایان دهد سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن گفت:گمرک در راستای مقابله با تحریم‌ها به رسوب مواد اولیه و کالا در گمرکات پایان دهد. http://cdn.icana.ir/d/019/201802107664528902.jpg گمرک,در,راستای,مقابله,با,تحریم‌ها,به,رسوب,مواد,اولیه,و,کالا,در,گمرکات,پایان,دهد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت ، ولی ملکی با اشاره به بهترین راهکارهای مقابله با شرایط تحریم ، اظهار کرد: به نظر بنده همه عوامل و عناصر تاثیرگذار بر تولید و توزیع و بازار  منصف شوند، فرهنگ مصرف تغییر کند، به مولفه‌های جنگ اقتصادی توجه جدی شود،‌ قوه قضاییه با دلال‌ها و محتکران برخورد قاطع کند.

وی هم‌چنین معتقد است: در راستای مقابله با تحریم‌ها گمرک به رسوب مواد اولیه و کالا در گمرکات پایان دهد.

وی ادامه داد: باید مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی که به دلیل تحریم با مشکل تامین مواد اولیه، قطعه،‌ لوازم یدکی و گردش مالی روبرو هستند با حمایت‌ها و تدبیر دولت حل شود و ارز نیمایی به موقع و به حد کافی به آن‌ها تزریق شود. برای تامین کالاهای اساسی و ماشین آلات استراتژیک باید ارز دولتی تخصیص پیدا کند.

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن در عین با تاکید بر این‌که «بدون وحدت و همدلی هیچ یک از موارد فوق‌الاشاره محقق نخواهد شد»، بر وقاق قوای سه‌گانه نیز تاکید کرد و گفت: در چنین فضایی وحدت و همدلی شعار نخواهد بود.

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000