سال ۹۸ سال رونق تولید
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
جلالی تشریح کرد:

وضعیت پرداخت یارانه نقدی به پردرآمدها در سال 98

سرویس دیگر رسانه‌ها
رییس مرکز پژوهش های مجلس با بیان اینکه دولت اعلام کرده تمام تلاش خود را برای اجرای قانون هدفمندی یارانه ها به کار گرفته است، ادامه داد: اینکه یارانه نقدی به افراد پر‌درآمد در سال آینده پرداخت نشود بستگی به اراده دولت دارد.
پنج‌شنبه 15 آذر 1397 ساعت 15:23
وضعیت پرداخت یارانه نقدی به پردرآمدها در سال 98 رییس مرکز پژوهش های مجلس با بیان اینکه دولت اعلام کرده تمام تلاش خود را برای اجرای قانون هدفمندی یارانه ها به کار گرفته است، ادامه داد: اینکه یارانه نقدی به افراد پر‌درآمد در سال آینده پرداخت نشود بستگی به اراده دولت دارد. http://cdn.icana.ir/d/019/201805109194816489.jpg وضعیت,پرداخت,یارانه,نقدی,به,پردرآمدها,در,سال,98 Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت ،کاظم جلالی، رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی، با اشاره به احتمال حذف یارانه‌ دهک‌های پر درآمد در بودجه سال 98 کل کشور، گفت: مجوز حذف یارانه دهک‌های پر درآمد به دولت داده شده و باید قانون در این زمینه اجرا شود.

وی با بیان اینکه دولت نیز اعلام کرده تمام تلاش خود را برای اجرای قانون به کار گرفته است، ادامه داد: اینکه یارانه نقدی به افراد پر‌درآمد در سال آینده پرداخت نشود بستگی به اراده دولت دارد.

نماینده مردم تهران در مجلس تصریح کرد: به نظر بنده، نمایندگان مجلس نیز اگر پیشنهادی در زمینه حذف یارانه دهک‌های بالا جامعه ارائه شود با آن موافقت می‌کنند.

رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس اضافه کرد: احتمالاً در زمان بررسی لایحه بودجه سال 98 کل کشور نمایندگان نیز پیشنهاداتی در جهت حذف یارانه افراد پردرآمد ارائه کنند.

به گزارش تسنیم جلالی عنوان کرد: اینکه یارانه افراد پردرآمد حذف و یارانه دهک‌های پایین جامعه افزایش پیدا کند، حرف درستی است و باید قانون در این زمینه اجرا شود.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000