هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

سفر هیأتی از گروه دوستی پارلمانی جمهوری اسلامی ایران و کره شمالی به پیونگ یانگ

سرویس بین الملل
علا الدین بروجردی رئیس گروه دوستی پارلمانی جمهوری اسلامی ایران - کره شمالی به دعوت همتای خود در مجلس کره شمالی در رأس هیأتی از اعضای این گروه به پیونگ یانگ سفر کرد.
پنج‌شنبه 15 آذر 1397 ساعت 15:46
سفر هیأتی از گروه دوستی پارلمانی جمهوری اسلامی ایران و کره شمالی به پیونگ یانگ علا الدین بروجردی رئیس گروه دوستی پارلمانی جمهوری اسلامی ایران - کره شمالی به دعوت همتای خود در مجلس کره شمالی در رأس هیأتی از اعضای این گروه به پیونگ یانگ سفر کرد. http://cdn.icana.ir/d/019/201812107578748158.jpg سفر,هیأتی,از,گروه,دوستی,پارلمانی,جمهوری,اسلامی,ایران,و,کره,شمالی,به,پیونگ,یانگ Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، هیأت پارلمانی کشورمان در مدت اقامت خود در پیونگ یانگ  با رییس  مجلس ، رییس کمیسیون روابط خارجی ، رییس و اعضای گروه دوستی و وزیر تجارت کره شمالی دیدار و پیرامون مسائل دوجانبه و راههای گسترش مناسبات تبادل نظر خواهند کرد.

ارتباطات پارلمانی میان مجالس جمهوری اسلامی ایران و کره شمالی مثبت و رو به رشد  بوده است و همواره تبادل هیأتها و رایزنی های مستمر میان دو کشور در موضوعات مختلف برقرار بوده است .

شایان ذکر است  جلال میرزایی ، غلامرضا شرفی   و  سید جواد حسینی‌کیا ،  نمایندگان مردم ایلام ، آبادان و سنقر کلیایی و از اعضا این گروه دوستی پارلمانی در این هیأت حضور دارند.
همچنین سفیرکره شمالی در تهران با حضور در فرودگاه امام خمینی (ره) علاءالدین بروجردی  و هیات همراه بدرقه کرد وابراز امیدواری از سفر گروه دوستی کشورمان بر تبادل هیأتهای پارلمانی میان مجالس دو کشور تأکید کرد .

پایان پیام /

 

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000