سال ۹۸ سال رونق تولید
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

دیدار روسا و اعضای گروههای دوستی پارلمانی جمهوری اسلامی ایران و کره شمالی

سرویس بین الملل
علا الدین بروجردی، رئیس گروه دوستی پارلمانی جمهوری اسلامی ایران - کره شمالی که به دعوت همتای خود در مجلس کره شمالی در رأس هیأتی از اعضای این گروه دوستی به پیونگ یانگ سفر کرده است در بدو ورود به پیونگ یانگ مورد استقبال نایب رئیس مجلس کره شمالی قرار گرفت .
پنج‌شنبه 15 آذر 1397 ساعت 15:52
دیدار روسا و اعضای گروههای دوستی پارلمانی جمهوری اسلامی ایران و کره شمالی علا الدین بروجردی، رئیس گروه دوستی پارلمانی جمهوری اسلامی ایران - کره شمالی که به دعوت همتای خود در مجلس کره شمالی در رأس هیأتی از اعضای این گروه دوستی به پیونگ یانگ سفر کرده است در بدو ورود به پیونگ یانگ مورد استقبال نایب رئیس مجلس کره شمالی قرار گرفت . http://cdn.icana.ir/d/019/201812108516926657.jpg دیدار,روسا,و,اعضای,گروههای,دوستی,پارلمانی,جمهوری,اسلامی,ایران,و,کره,شمالی Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، علاءالدین بروجردی  ، رئیس گروه دوستی پارلمانی جمهوری اسلامی ایران - کره شمالی که بدعوت همتای خود در مجلس کره شمالی در رأس هیأتی از اعضا این گروه دوستی به پیونگ یانگ سفر کرده است در بدو ورود به پیونگ یانگ مورد استقبال نایب رئیس مجلس کره شمالی قرار گرفت .

شایان ذکر است جلال میرزایی ، غلامرضا شرفی    و  سید جواد حسینی‌کیا نمایندگان مردم ایلام ، آبادان و سنقر کلیایی و از اعضا این گروه دوستی پارلمانی در این هیأت حضور دارند.
همچنین سفیر. کره شمالی در تهران با حضور در فرودگاه امام خمینی ره بروجردی و هیات همراه بدرقه کرد وابراز امیدواری از سفر گروه دوستی کشورمان بر تبادل هیأتهای پارلمانی میان مجالس دو کشور تأکید کرد .

پایان پیام/

 

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000