هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
جمالی سوسفی مطرح کرد:

کمبود کادر درمان در حوزه‌های شهری رودبار

سرویس استان ها
دبیر کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: مسئولان کشور در مورد تخصیص اعتبارات، امکانات و تجهیزات، وسایل و لوازم پزشکی و همچنین توزیع پزشکان متخصص عادلانه رفتار کنند.
دوشنبه 1 بهمن 1397 ساعت 08:34
کمبود کادر درمان در حوزه‌های شهری رودبار دبیر کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: مسئولان کشور در مورد تخصیص اعتبارات، امکانات و تجهیزات، وسایل و لوازم پزشکی و همچنین توزیع پزشکان متخصص عادلانه رفتار کنند. http://cdn.icana.ir/d/019/201710109551717266.jpg کمبود,کادر,درمان,در,حوزه‌های,شهری,رودبار Icana

منوچهر جمالی سوسفی در گفتگو با خبرگزاری خانه ملت با اشاره به اینکه وزارت بهداشت توجه به نیاز مناطق محروم در حوزه سلامت را در اولویت کاری خود قرار داده است و در پاسخ به این سوال که مجلس در این زمینه چه اقداماتی انجام داده است، گفت: توجه به مناطق محروم در قوانین مجلس مورد توجه قرار گرفته است.

مسئولان در تخصیص اعتبارات، امکانات و تجهیزات، وسایل و لوازم پزشکی و همچنین توزیع پزشکان متخصص عادلانه رفتار کنند

نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در بخش‌هایی مانند راه، گازرسانی، پیگیری مشکلات از طریق بنیاد مسکن، آب و برق روستایی شرایط نسبت به گذشته بهبود یافته اما کماکان مشکلاتی در بخش مختلف روستایی شاهد هستیم که نیاز به رسیدگی بیشتر دارد.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی در خصوص اقدامات انجام شده در بخش بهداشت و درمان روستایی نیز افزود: در بحث پزشک خانواده و سیستم ارجاع و پرونده الکترونیک سلامت، راهنمای بالینی مشکلاتی وجود دارد و امیدواریم با اعتبارات بهتر و کافی که در اختیار بخش روستایی قرار گرفته مشکلات برطرف شود.

خلا کمبود کادر درمان در حوزه‌های شهری رودبار نیز به چشم می‌خورد

این نماینده مردم در مجلس دهم با اشاره به مشکلات حوزه انتخابیه خود در بخش سلامت ادامه داد: شهرستان رودبار حتی در حوزه‌های شهری خود دارای 3 بیمارستان فاقد نیرو و پزشک کافی است، همچنین در سیستم بیمارستانی و بهداشت و درمان مشکل وجود دارد.

دبیر کمیسیون بهداشت و درمان مجلس عدالت در توزیع را مولفه اساسی و موثر دانست و خاطر نشان کرد: به مسئولان کشور پیشنهاد می شود در خصوص تخصیص اعتبارات، امکانات و تجهیزات، وسایل و لوازم پزشکی و همچنین توزیع پزشکان متخصص عادلانه رفتار کنند./

پایان پیام

 

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000