هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
علوی در همایش مدیران حراست کشور و مسئولین حفاظت پرسنلی دستگاه ها؛

حراست دیده گان تیزبین امنیت و سلامت دستگاه ها است

سرویس حوزه ریاست
وزیر اطلاعات گفت:حراست ها دیدگان تیزبین امنیت و سلامت دستگاه های جمهوری اسلامی ایران هستند.
دوشنبه 19 آذر 1397 ساعت 14:31
حراست دیده گان تیزبین امنیت و سلامت دستگاه ها است وزیر اطلاعات گفت:حراست ها دیدگان تیزبین امنیت و سلامت دستگاه های جمهوری اسلامی ایران هستند. http://cdn.icana.ir/d/019/201812105074053493.jpg حراست,دیده,گان,تیزبین,امنیت,و,سلامت,دستگاه,ها,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، حجت الاسلام و المسلمین  دکتر سید محمود علوی وزیر اطلاعات صبح امروز دوشنبه مورخ 1397/09/19 در شصت و نهمین همایش مدیران و معاونین مراکز و دفاتر حراست وزارتخانه ها، سازمان ها و نهادها گفت: حراست ها دیدگان تیز بین امنیت و سلامت دستگاه های جمهوری اسلامی ایران هستند.

 

علوی در همایش مدیران حراست کشور و مسئولین حفاظت پرسنلی دستگاه ها

 

نقش حراست ها در تأمین امنیت و سلامت و پیشگیری از فساد در دستگاه ها مؤثر است

وزیر اطلاعات با قدردانی از حضور رئیس محترم مجلس شورای اسلامی در این همایش اظهار داشت: حراست ها دیدگان تیز بین امنیت و سلامت دستگاه های جمهوری اسلامی ایران هستند و نقش حراست ها در تأمین امنیت و سلامت و پیشگیری از فساد در دستگاه ها مؤثر است. 

 

علوی در همایش مدیران حراست کشور و مسئولین حفاظت پرسنلی دستگاه ها

 

دکتر علوی با تاکید بر هماهنگی و ارتقاء روند امور در حراست کل کشور گفت : امروزه تهدیدها علیه امنیت و سلامت دستگاه ها به تهدیدهای سخت و نرم و پیچیده تبدیل شده است و شاکله ی نظام اداری نیازمند پدافند در بخش سخت افزار و نرم افزار است که بار سنگین آن به دوش حراست کل است.

وزیر اطلاعات افزود: کار متمرکز و خوبی با هماهنگی وزارت اطلاعات در این راستا انجام شد تا گلوگاه ها در جهت سلامت دستگاه ها شناسایی شود و باید مقابله نیز با تکیه بر عقلانیت ، راه کارها شناسایی و انجام شود.

 

علوی در همایش مدیران حراست کشور و مسئولین حفاظت پرسنلی دستگاه ها

 

تلاش حراست ها برای مقابله و پیشگیری است

دکتر علوی ادامه داد: تلاش حراست ها برای مقابله و پیشگیری است و امنیت و سلامت دستگاه ها علاوه بر مهارت، نیاز به حرکت بر اساس علم و دانش پایه بودن است.

وزیر اطلاعات در پایان گفت: برای افزایش دانش و مهارت های حراستی صیانتی، علاوه بر برگزاری کارگاه های آموزشی و پودمانی برای حراست ها هماهنگی لازم برای دوره های دانشگاهی در دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی نیز در نظر گرفته شده است./

پایان پیام

 

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000