هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
سبحانی‌فر:

موضوع فیلتر اینستاگرام مطرح نیست/ برخی تصمیم‌گیری‌ها خارج از کارگروه گرفته می‌شود

سرویس فرهنگی
عضو ناظر مجلس در کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه می‌گوید اگرچه در حال حاضر موضوع فیلتر اینستاگرام در این کارگروه مطرح نیست ولی برخی تصمیم‌گیری‌ها خارج از آن گرفته می‌شود.
یکشنبه 25 آذر 1397 ساعت 13:12
موضوع فیلتر اینستاگرام مطرح نیست/ برخی تصمیم‌گیری‌ها خارج از کارگروه گرفته می‌شود عضو ناظر مجلس در کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه می‌گوید اگرچه در حال حاضر موضوع فیلتر اینستاگرام در این کارگروه مطرح نیست ولی برخی تصمیم‌گیری‌ها خارج از آن گرفته می‌شود. http://cdn.icana.ir/d/019/201612104981667823.jpg موضوع,فیلتر,اینستاگرام,مطرح,نیست/,برخی,تصمیم‌گیری‌ها,خارج,از,کارگروه,گرفته,می‌شود Icana

رمضانعلی سبحانی‌فر در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره زمزمه‌های فیلترینگ اینستاگرام گفت: زمانی که یک سایت یا شبکه اجتماعی خلافی بکند، تخلفی داشته باشد و جرمی مرتکب شود، پرونده او در کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه مورد رسیدگی قرار می‌گیرد؛ در آنجا پس از بررسی میزان جرم او، اعضای کارگروه به تناسب آن رأی می‌دهند که فیلتر شود یا مطلبش حذف شود.

نماینده مردم سبزوار، جغتای، جوین و خوشاب در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه به میزان تخلف شبکه اجتماعی یا سایت برای جرم وی رأی صادر می‌شود، گفت: تاکنون در کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه درباره فیلتر اینستاگرام صحبتی نشده است.

رمضانعلی سبحانی فر

جلسات کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه تشکیل نمی‌شود

وی با انتقاد از رویه برگزاری جلسات کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه گفت: از ابتدای سال تا کنون جلسه‌ای تشکیل نشده است.

عضو ناظر مجلس در کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه در پاسخ به اینکه زمزمه‌های فیلترینگ اینستاگرام از کجا می‌آید، توضیح داد: این مباحث به صورت کلی در کشور مطرح می‌شود؛ در کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه در کارگروه مطلبی مطرح نشده است.

سبحانی‌فر با بیان اینکه به لحاظ رویه قانونی درباره بحث فیلتر اینستاگرام موضوعی مطرح نیست، افزود: بسیاری از موضوعات مرتبط با شبکه‌های اجتماعی خارج از کارگروه تصمیم گرفته شده است؛ با این حال اگر دنبال طرح کردن موضوع از طریق مجاری قانونی باشیم، باید در کارگروه مطرح شود./

 

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط