هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
مختار خبر داد:

واریز سود حاصل از فروش سوخت به حساب مرزنشینان خوزستان

سرویس اقتصادی
نماینده مردم آبادان در مجلس با بیان اینکه پیگیری ها برای واریز سود حاصل از فروش سوخت به حساب مرزنشینان خوزستان پس از 7 سال به ثمر نشست، گفت: سود حاصله به زودی به حساب سرپرست خانوارها واریز می شود.
یکشنبه 25 آذر 1397 ساعت 15:09
واریز سود حاصل از فروش سوخت به حساب مرزنشینان خوزستان نماینده مردم آبادان در مجلس با بیان اینکه پیگیری ها برای واریز سود حاصل از فروش سوخت به حساب مرزنشینان خوزستان پس از 7 سال به ثمر نشست، گفت: سود حاصله به زودی به حساب سرپرست خانوارها واریز می شود. http://cdn.icana.ir/d/019/201606107798252825.jpg واریز,سود,حاصل,از,فروش,سوخت,به,حساب,مرزنشینان,خوزستان Icana

جلیل مختار در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با بیان اینکه از بدو ورود بنده به مجلس مکاتباتی با جهانگیری معاون اول رئیس جمهور در خصوص اجرای طرح فروش سوخت به مرزنشینان تا شعاع 20 کیلومتری استان خوزستان صورت گرفت، گفت: همچنین مکاتباتی با استانداری خوزستان و وزارت کشور انجام شد.

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی، افزود: خوشبختانه سهمیه سوخت مرزنشین شهرستان آبادان بر اساس مصوبه سی و دومین جلسه کارگروه، تبصره ماده 2 منعقده در تاریخ 2 شهریور ماه 97 توسط شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی تصویب و مقرر شد که این طرح از ابتدای مهرماه سال جاری برای دوره سه ماهه و به صورت آزمایشی از طریق مرز خراسان رضوی عملیاتی شود.

مغایر بودن مبادی ورودی باعث شد مصوبه هیات وزیران پس از سال ها اجرایی نشود

پمپ بنزین سوخت سوخت گیری جایگاه سوخت

 

وی ادامه داد: به دلیل اینکه مبادی ورود سوخت با کشور عراق همخوانی نداشت یعنی مبادی فروش سوخت ما از طریق زمینی و مبادی ورودی سوخت عراق از طریق دریایی بود بنابراین مغایر بودن این مبادی ورودی باعث شد اجرای مصوبه هیات وزیران 7 سال معطل بماند.

این نماینده مردم در مجلس دهم، یادآور شد: اما در نهایت پیگیری های صورت گرفته از وزرات کشور، شرکت ملی فرآورده های نفتی و استانداری خوزستان به ثمر نشست که با فروش سهمیه سوخت مرزنشینی سود و عوائد حاصل از فروش آن به حساب سرپرست خانوار واریز خواهد شد.

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی، افزود: در آینده ای نزدیک با اخذ شماره حساب خانوارها این طرح اجرایی و سود حاصله به حساب مردم واریز خواهد شد اجرای این طرح در خوزستان 7 سال به طول انجامید که با پیگیری ها اجرای آن به ثمر نشست./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000