سال ۹۸ سال رونق تولید
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
داداشی:

مبارزه با گران فروشی نباید به برخورد با خرده‌فروشان و عوامل دسته چندم محدود شود

سرویس دیگر رسانه‌ها
عضو هیات رئیسه کمیسیون اصل 90 مجلس اظهار داشت: در بحث برخورد با متخلفین نباید خرده‌فروشان و عوامل دسته چندم هدف باشند و از عاملان اصلی گرانی و احتکار کالاها غفلت شود.
جمعه 30 آذر 1397 ساعت 21:00
مبارزه با گران فروشی نباید به برخورد با خرده‌فروشان و عوامل دسته چندم محدود شود عضو هیات رئیسه کمیسیون اصل 90 مجلس اظهار داشت: در بحث برخورد با متخلفین نباید خرده‌فروشان و عوامل دسته چندم هدف باشند و از عاملان اصلی گرانی و احتکار کالاها غفلت شود. http://cdn.icana.ir/d/019/201805101645961234.jpg مبارزه,با,گران,فروشی,نباید,به,برخورد,با,خرده‌فروشان,و,عوامل,دسته,چندم,محدود,شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، ولی داداشی  با اشاره به گرانی قیمت کالاها در بازار گفت: دستگاه‌های نظارتی باید بر روند قیمت‌گذاری کالاها نظارت داشته باشند و به جد با تخلفات برخورد کنند. 

وی افزود: همانطور که ما در بحث ارز شاهد عملکرد خوب قوه قضاییه بودیم باید در حوزه کنترل قیمت کالاها و بازار نیز دستگاه‌های نظارتی و قوه قضاییه باید به جد وارد عرصه شوند و جلوی این نوسانات و متخلفین در ا ین حوزه را بگیرند. 

عضو هیات رئیسه کمیسیون اصل 90 مجلس اظهار داشت: در بحث برخورد با متخلفین نباید خرده‌فروشان و عوامل دسته چندم هدف باشند و از عاملان اصلی گرانی و احتکار کالاها غفلت شود. 

بیشتر بخوانید:

به گزارش فارس داداشی خاطرنشان کرد: خرده‌فروشی که کالایی را گران خریده طبعا ناچار است که گران بفروشد و باید با مفسدین اصلی که گلوگاه‌های اقتصادی را تحت تاثیر اقدامات خود قرار می‌دهند و عاملان اصلی گرانی‌ها و نوسانات بازار هستند برخورد لازم صورت گیرد. 

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000