هدر اصلی
1388/07/04 10:18:00
سرویس سیاسی
عماد حسینی:

3 هیات از دولت و مجلس ترورهای کردستان را بررسی می‌کنند

**"عماد حسینی" از روند پی‌گیری‌های صورت گرفته در ارتباط با ترورهای یک ماه اخیر در کردستان ابراز رضایت کرد و گفت: پی‌گیری‌های صورت گرفته از روند مثبتی برخوردار است.

نماینده مردم قروه در مجلس شورای اسلامی که در گفتگو با خبرنگار خانه ملت سخن می‌گفت، یادآور شد: تاکنون دو هیات به ریاست معاون اول رییس جمهور و وزیر کشور برای بررسی علل ترورهای اخیر ماموریت یافته‌اند.

حسینی در خصوص نتایج به دست آمده از علل بروز چنین ترورهای در این منطقه اظهار داشت: هیات‌های مامور سرنخ‌هایی را پیدا کرده‌اند اما باتوجه به این که مسیر رسیدگی و پیگیری‌ها مراحل نهایی را طی نکرده لذا نمی‌توان در این خصوص اظهار نظری کرد.

وی افزود: آنچه مسلم است این که ریشه چنین اقدامات خطرناکی به کشورهای خارجی بر می‌گردد هر چند که ممکن است دولت‌ها در این زمینه دخالت نداشته باشند و گروه‌ها خودسر به شکل سازمان یافته دست به چنین اقداماتی زده باشند.

نماینده قروه سپس به انتخاب هیاتی از سوی کمیسیون امنیت اشاره کرد و گفت: متاسفانه از نمایندگان کرد در این هیات حضور ندارند اما با این وصف امیدواریم به نتایج خوبی برسند.

این گزارش می‌افزاید : طی یک ماه گذشته امام جمعه موقت سنندج و نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری توسط عوامل ناشناس ترور شدند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet