شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
دهمرده در تذکر شفاهی:

خطر حاشیه نشینی مردم سیستان در صورت بی توجهی مسئولان/ تنگه احد ایران در حال تخلیه است

سرویس صحن
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: درخصوص حادثه اخیر مدرسه زاهدان که موجب تالم خاطر مردم ایران شد، چه کسی پاسخگو است؟
یکشنبه 2 دی 1397 ساعت 13:07
خطر حاشیه نشینی مردم سیستان در صورت بی توجهی مسئولان/ تنگه احد ایران در حال تخلیه است عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: درخصوص حادثه اخیر مدرسه زاهدان که موجب تالم خاطر مردم ایران شد، چه کسی پاسخگو است؟ http://cdn.icana.ir/d/019/201708104241021996.jpg خطر,حاشیه,نشینی,مردم,سیستان,در,صورت,بی,توجهی,مسئولان/,تنگه,احد,ایران,در,حال,تخلیه,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، حبیب اله دهمرده در نشست علنی امروز (یکشنبه،2 دی ماه) مجلس شورای اسلامی ضمن تشکر از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در تذکر شفاهی خود گفت: درباره عقب ماندگی های تاریخی سیستان و بلوچستان در موضوع ضعف زیرساخت ها و مشکلات اشتغال و معیشت، خشکسالی، نبود راه آهن ، ریزگردها، نبود گاز و آب و مطالب متعدد دیگر تذکر و نطق نوشته شد، قول دادید ولی عملی نشد.

4 گل در یک کلاس درس بر اثر نبود زیرساخت در آتش سوختند

نماینده مردم زابل، زهک و هیرمند در مجلس شورای اسلامی در ادامه ضمن اشاره به موضوع آتش سوزی در یکی از مدارس دخترانه در زاهدان، افزود: یک نمونه آن این است که 4 گل در یک کلاس درس بر اثر نبود زیرساخت در آتش سوختند و قلب مردم شریف را به درد آوردند و باعث تألم و تأثر شدند.

دهمرده با اشاره به هزاران مرگ خاموش دیگر در استان مطرح کرد، چه کسی پاسخگوست؟

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس بیان کرد: مسئولان بزرگوار مردم در اثر نداشتن حداقل معیشت در سرزمین بسیار مهم و حساس سیستان و به فرموده رهبری تنگه احد ایران، در حال تخلیه هستند.

وی  ادامه داد: برای نگهداشتن این مردم شریف هیچ اقدامی صورت نمی گیرد و آنها به حاشیه نشینی می پیوندند.

این نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه به حداقل خاص مردم سیتان رسیدگی شود، تصریح کرد: احساس همدردی با مردم منطقه سیستان و بلوچستان می شود و می گویید که برای سیستان باید کاری کرد، ولی عملی صورت نمی گرد. چرا بررسی نمی شودن که مردم در چه شرایطی به سر می برند. برای خشکسالی دستور دادید ولی آیا بررسی شد که چند درصد از این کار اجرایی و عملیاتی شده است؟

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000