هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
احمدی در تشریح بازدید کمیسیون صنایع از وزارت صمت:

خبر خوش وزیر صنعت برای تامین لاستیک کامیونداران/عرضه خودرو ۵ درصد زیر قیمت بازار

سرویس اقتصادی
نایب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه بخشی از لاستیک موردنیاز کامیونداران وارد شده و در حال توزیع است، گفت: خودروها با ۵ درصد زیر قیمت بازار عرضه می‌شود.
یکشنبه 2 دی 1397 ساعت 18:21
خبر خوش وزیر صنعت برای تامین لاستیک کامیونداران/عرضه خودرو ۵ درصد زیر قیمت بازار نایب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه بخشی از لاستیک موردنیاز کامیونداران وارد شده و در حال توزیع است، گفت: خودروها با ۵ درصد زیر قیمت بازار عرضه می‌شود. http://cdn.icana.ir/d/019/201808101641981972.jpg خبر,خوش,وزیر,صنعت,برای,تامین,لاستیک,کامیونداران/عرضه,خودرو,۵,درصد,زیر,قیمت,بازار Icana

فریدون احمدی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در تشریح بازدید امروز( یکشنبه2 دی ماه) اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی از وزارت صنعت، معدن و تجارت، گفت: در این جلسه گزارشی از عملکرد دو ماهه آقای رحمانی، برنامه‌ها، پیشرفت‌ها و اقدامات این وزارتخانه ارائه شد.

فریدون احمدی

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی افزود: در این نشست همچنین دغدغه‌های اعضای کمیسیون صنایع از جمله ارز، نحوه قیمت گذاری خودرو، تولید، ثبت سفارش، تنظیم بازار، توجه ویژه به معدن و... بیان شد.

بخشی از لاستیک موردنیاز کامیونداران وارد شده و در حال توزیع است و بخش دیگر نیز در مرحله ثبت سفارش و تخصیص ارز است

خبرخوش وزیر صنعت برای تامین لاستیک کامیونداران

این نماینده مردم در مجلس دهم با تاکید بر اینکه در شرایط تحریم باید با انسجام و همدلی کمیسیون صنایع و معادن و وزارت صنعت از گردنه‌های مشکلات عبور کرد، بیان کرد: براساس گفته‌های وزیر صنعت، معدن و تجارت بخشی از لاستیک موردنیاز کامیونداران وارد شده و در حال توزیع است و بخش دیگر نیز در مرحله ثبت سفارش و تخصیص ارز است؛ وزارت صنعت با تمام توان خود به دنبال حل مشکل کامیوندران  و رانندگان است.

خودروها با ۵ درصد زیر قیمت بازار عرضه خواهند شد

وی با بیان اینکه خودرو  ۵ درصد زیر قیمت بازار عرضه می‌شود، اظهار کرد: این اقدامی باید به گونه‌ای انجام شود که بازار متلاطم نشود. تعدیل قیمت خودور اجتناب ناپذیر است چراکه باید زمینه ‌ای تولید فراهم شود.

نایب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس همچنین تصریح کرد: نمایندگان از وزیر صنعت به دلیل جوانگرایی و استفاده از نیروهای توانمند تشکر کردند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000