سال ۹۸ سال رونق تولید
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
خانه ملت گزارش می دهد:

برکناری رییس سازمان خصوصی سازی از شایعه تا واقعیت/پوری حسینی: ممنوع الخروج نشده ام

سرویس اقتصادی
نماینده مردم بندرعباس در مجلس می گوید که وزیر اقتصاد قول برکناری رییس سازمان خصوصی سازی را داده اما پوری حسینی می گوید که تاکنون برکنار و ممنوع الخروج نشده است.
دوشنبه 3 دی 1397 ساعت 12:30
برکناری رییس سازمان خصوصی سازی از شایعه تا واقعیت/پوری حسینی: ممنوع الخروج نشده ام نماینده مردم بندرعباس در مجلس می گوید که وزیر اقتصاد قول برکناری رییس سازمان خصوصی سازی را داده اما پوری حسینی می گوید که تاکنون برکنار و ممنوع الخروج نشده است. http://cdn.icana.ir/d/019/201612101621920505.jpg برکناری,رییس,سازمان,خصوصی,سازی,از,شایعه,تا,واقعیت/پوری,حسینی:,ممنوع,الخروج,نشده,ام Icana

خبرگزاری خانه ملت، گروه اقتصادی؛ در روزهای اخیر اخبار غیررسمی مبنی بر اینکه میرعلی اشرف عبدالله‌پوری حسینی رییس سازمان خصوصی سازی در حال برکناری است و حتی ممنوع الخروج شده، نیز  شنیده می شود، خبری که خبرنگار ما به دنبال صحت و سقم آن رفت.

احمد مرادی عضو کمیسیون انرژی در این باره به خانه ملت خبر داد که وزیر امور اقتصادی و دارایی قول برکناری پوری حسینی رییس سازمان خصوصی سازی را داده چراکه تخلفات زیادی در واگذاری ها توسط این سازمان رخ داده است.

نمیانده مردم بندرعباس، قشم، ابوموسی، حاجی آباد و خمیر در مجلس شورای اسلامی، همچنین از نامه بیش از 50 نماینده به رییس قوه قضاییه برای بررسی تخلفات سازمان خصوصی سازی خبر داد و گفت: سازمان خصوصی سازی در هر استان یک یادگاری بدی بر جای گذاشته و مسئولیت مستقیم آن متوجه پوری حسینی است، البته از وزیر درخواست شده که سریعا در ریاست سازمان خصوصی سازی جابجایی های لازم را انجام دهند.

بازدید احمد مرادی از غرفه خبرگزاری خانه ملت

 

رییس سازمان خصوصی سازی آرامش بیشتر استان ها را سلب کرده است

وی ادامه داد: نمایندگان در نامه به رییس قوه قضاییه ذکر کرده اند که رییس سازمان خصوصی سازی مشکلاتی در کشور ایجاد کرده که آرامش بیشتر استان ها در حوزه کارگری مرتبط با واگذاری ها را سلب کرده است که می توان به واگذاری نامناسب آلومینیوم المهدی و هرمزال، کشت و صنعت کارون و پالایشگاه کرمانشاه اشاره کرد.

خدمت آقای دژپسند نیز شرف یاب شده و عنوان کردم که به حال سازمان خصوصی فکری کنند که تاکنون این اتفاق میمون و مبارک رخ نداده است.

در ادامه خبرنگار خانه ملت، صحت و سقم این برکناری را از شخص میرعلی اشرف عبدالله‌پوری حسینی رییس سازمان خصوصی سازی جویا شد که وی در این خصوص به خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، گفت: تاکنون وزیر اقتصادی و امور دارایی در خصوص برکناری به بنده چیزی نگفته و بنده تنها در جراید و خبرگزاری ها این خبر را شنیده ام، البته بنده به هر وزیری که برای وزارت امور اقتصادی و دارایی منصوب و از مجلس رای اعتماد گرفته مراجعه کرده و درخواست استعفا می کنم تا در صورت تمایل  از بنده در ریاست سازمان استفاده کند.

سیدعلی اشرف  عبداله پوری حسینی رئیس سازمان خصوصی سازی

 

پوری حسینی: برکنار و ممنوع الخروج نشده ام

رییس سازمان خصوصی سازی، افزود: خدمت آقای دژپسند نیز رسیدم و عرض کردم فکری به حال سازمان خصوصی کنند که تاکنون این اتفاق میمون و مبارک رخ نداده است.

پوری حسینی با اشاره به نامه نمایندگان به رییس قوه قضاییه برای بررسی تخلفات سازمان خصوصی سازی و درخواست ممنوع الخروجی خود، تصریح کرد: چنین درخواستی از سوی نمایندگان از  قوه قضاییه مطرح شده اما بنده با هیچ شخصی مشکلی نداشته و تاکنون ممنوع الخروج نشده ام./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

زنجیره خبر