هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
زارع پاسخ داد:

وام ازدواج 30 میلیون تومان می شود؟

سرویس اقتصادی
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، می گوید که پیشنهاد شده که با توجه به نرخ تورم و گرانی که در کشور رخ داده وام ازدواج برای هر یک از زوج ها در سال آینده به 30 میلیون تومان افزایش یابد.
یکشنبه 9 دی 1397 ساعت 08:52
وام ازدواج 30 میلیون تومان می شود؟ عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، می گوید که پیشنهاد شده که با توجه به نرخ تورم و گرانی که در کشور رخ داده وام ازدواج برای هر یک از زوج ها در سال آینده به 30 میلیون تومان افزایش یابد. http://cdn.icana.ir/d/019/117183.jpg وام,ازدواج,30,میلیون,تومان,می,شود؟ Icana

رحیم زارع در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به  اینکه تسهیلات قرض الحسنه ازدواج برای هریک از زوج ها در لایحه بودجه سال ١٣٩٨، 15 میلیون تومان در نظر گرفته شده است، گفت: پیشنهاد شده که با توجه به نرخ تورم و گرانی که در کشور رخ داده وام ازدواج برای هر یک از زوج ها به 30 میلیون تومان افزایش یابد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه قیمت لوازم خانگی در سال جاری حداقل 2 برابر افزایش یافته است، افزود: اگر نمایندگان همراهی کرده و به این پیشنهاد در کمیسیون تلفیق و صحن علنی مجلس رای دهند، وام ازدواج برای زوجین به 60 میلیون تومان افزایش می یابد.

بازپرداخت وام ازدواج 5 ساله و با سود 4 درصد در نظر گرفته می شود که بانک ها باید تسهیلات قرض الحسنه ازدواج را در اولویت نخست پرداخت قرار دهند.

منابع قرض الحسنه بیش از  100 هزار میلیارد تومان است

وی ادامه داد: محل پرداخت این وام از منابع قرض الحسنه پس انداز و منابع قرض الحسنه جاری در نظر گرفته شده که در حال حاضر این منبع بیش از  100 هزار میلیارد تومان است.

نماینده مردم آباده، بوانات و خرمبید در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه مشکل اصلی جوانان در حال حاضر موضوع ازدواج و هزینه های سرسام آور زندگی است، اظهار داشت:امیدوارم با تصویب این مبلغ از محل سپرده های قرض الحسنه و جاری بتوان بخشی از مشکلات و موانع جوانان برای ازدواج را رفع کرد.

رحیم زارع

 

بازپرداخت وام ازدواج 5 ساله و با سود 4 درصد در نظر گرفته می شود

وی افزود: بازپرداخت وام ازدواج 5 ساله و با سود 4 درصد در نظر گرفته می شود که بانک ها باید تسهیلات قرض الحسنه ازدواج را در اولویت نخست پرداخت قرار دهند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، با اشاره به افزایش نرخ تورم در کشور، تصریح کرد: در حال حاضر با توجه به نوسان قیمت ارز و تاثیر آن در بهای تمام شده لوازم خانگی، تورم،‌ مسکن و همانند آن ارزش وام ازدواج کاهش یافته و منطبق با شرایط روز کشور نیست.

بیشتر بخوانید

بانک ها حتی یک میلیون تومان هم وام قرض الحسنه نمی دهند

بانک ها در خصوص روند پرداخت وام ازدواج به مجلس گزارش دهند/

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط