شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
در گفت‌وگو با خانه ملت مطرح شد:

واکنش رییس دانشگاه آزاد درخصوص فرهنگ استعفا میان مسئولان

سرویس فرهنگی
رییس دانشگاه آزاد به این سوال که "آیا فرهنگ استعفا در میان مسئولان وجود دارد یا خیر" چنین پاسخ داد: نباید دانشجویان و دانشگاه را از حضور یک خادم محروم کرد.
یکشنبه 23 دی 1397 ساعت 07:25
واکنش رییس دانشگاه آزاد درخصوص فرهنگ استعفا میان مسئولان رییس دانشگاه آزاد به این سوال که "آیا فرهنگ استعفا در میان مسئولان وجود دارد یا خیر" چنین پاسخ داد: نباید دانشجویان و دانشگاه را از حضور یک خادم محروم کرد. http://cdn.icana.ir/d/019/201809102306367561.jpg واکنش,رییس,دانشگاه,آزاد,درخصوص,فرهنگ,استعفا,میان,مسئولان Icana

 محمد مهدی طهرانچی در گفت‌وگو با خبرگزاری خانه ملت در پاسخ به این سوال که "آیا فرهنگ استعفا در میان مسئولان وجود دارد یا خیر"، به مزاح گفت: فرهنگ استعفا از کجا آمده است؟

رییس دانشگاه آزاد گفت: اگر کسی خادم باشد و وظیفه خودش را در مدتی که عهده‌دار مسئولیت است به نحو احسن انجام داده باشد، او را هم باید تشویق کرد و هم نباید اجازه داد که دانشجویان و دانشگاه از حضور او محروم شوند.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ پس از حادثه واژگونی اتوبوس دانشجویان علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد، دانشجویان و حتی برخی نمایندگان مجلس خواستار استعفای مسئولان ارشد دانشگاه آزاد شده بودند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000