هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
پژمانفر تشریح کرد:

مبلغ وام ازدواج در لایحه بودجه پیشنهادی دولت برای سال 98 چه میزان است

سرویس دیگر رسانه‌ها
عضو کمیسیون فرهنگی درباره مبلغ وام ازدواج در لایحه پیشنهادی دولت برای سال 98 توضیح داد.
جمعه 14 دی 1397 ساعت 10:00
مبلغ وام ازدواج در لایحه بودجه پیشنهادی دولت برای سال 98 چه میزان است عضو کمیسیون فرهنگی درباره مبلغ وام ازدواج در لایحه پیشنهادی دولت برای سال 98 توضیح داد. http://cdn.icana.ir/d/019/47682.jpg مبلغ,وام,ازدواج,در,لایحه,بودجه,پیشنهادی,دولت,برای,سال,98,چه,میزان,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت ، نصرالله پژمانفر ، عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی  با بیان اینکه دولت در بودجه سال 98 وام ازدواج هر یک از زوجه را مانند سال جاری 15 میلیون در نظره گرفته است، گفت:برخی از نمایندگان پیشنهاد افزایش وام ازدواج را مطرح کرده‌اند.

وی افزود:با توجه به افزایش تورم و بالا رفتن قیمت‌ها، برخی از نمایندگان پیشنهاد افزایش وام ازدواج هر یک از زوجه به 20 ملیون را مطرح کرده‌اند که برای بررسی به کمیسیون تلفیق ارائه می‌شود تا درباره این پیشنهاد تصمیم‌گیری شود.

نصرالله پژمانفر

 

به گزارش تسنیم عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با تاکید بر اینکه با بالا رفتن قیمت‌ها قطعا وام 15 میلیونی برای ازدواج کافی نیست، اظهار داشت: چندین هزار نفر در نوبت دریافت وام ازدواج هستند، تاکید کرد: با توجه به اینکه هزینه‌ها برای آغاز زندگی بالاست، افزایش وام ازدواج می‌تواند عاملی برای تشویق جوانان به ازدواج و تشکیل خانواده باشد.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000