هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
سالک مطرح کرد؛

اقدام ارزشمند حذف نرده‌ها در نماز جمعه تهران جرقه‌ای برای افزایش ارتباط میان مردم و مسئولان

سرویس سیاسی
نایب رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با اشاره به حذف نرده‌های میان مسئولان و مردم در نمازجمعه تهران که بار اول در نمازجمعه تبریز صورت گرفت، گفت: لازم است این اقدام به اماکان برگزاری نمازجمعه در سراسر کشور گسترش یابد.
شنبه 15 دی 1397 ساعت 12:28
اقدام ارزشمند حذف نرده‌ها در نماز جمعه تهران جرقه‌ای برای افزایش ارتباط میان مردم و مسئولان نایب رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با اشاره به حذف نرده‌های میان مسئولان و مردم در نمازجمعه تهران که بار اول در نمازجمعه تبریز صورت گرفت، گفت: لازم است این اقدام به اماکان برگزاری نمازجمعه در سراسر کشور گسترش یابد. http://cdn.icana.ir/d/019/201806107827992969.jpg اقدام,ارزشمند,حذف,نرده‌ها,در,نماز,جمعه,تهران,جرقه‌ای,برای,افزایش,ارتباط,میان,مردم,و,مسئولان Icana

احمد سالک کاشانی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت در واکنش به حذف نرده‌های میان صفوف مسئولان و مردم در نماز جمعه روز گذشته تهران، گفت: آنچه هدف اصلی نظام جمهوری اسلامی و از اهداف اسلام ناب است ارتباط مستقیم مسئولان در هر رده ای با مردم و توده مردم است.

حذف نرده‌های نمازجمعه تهران از میان مردم و مسئولان اقدام ارزشمندی بود

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه ارتباط میان مردم و مسئولان بسیار قیمت دارد و نباید نادیده گرفته شود، عنوان کرد: به دلیل مسائل امنیتی که از اوایل انقلاب تا کنون داشتیم برای حفظ مسئولان که برخی از آنها شخصیت های مفیدی برای نظام بودند، تدارکی برای حفظ مسائل امنیتی در اماکن مختلف از سوی دستگاه های حفاظتی و امنیتی تدبیر شد.

وی افزود: در شرایط فعلی که کشور ایران از امن ترین کشورها در منطقه است، ضرورتی ندارد این موانع را همچنان ادامه دهیم.

سالک ادامه داد: از این رو در حرکتی که روز گذشته در نماز جمعه تهران انجام شد، نرده ها و موانع میان مسئولان و مردم برداشته شد و حتی امام جمعه موقت تهران حجت الاسلام حاج علی اکبری از میان مردم حرکت کرد و به سمت تریبون رفت که این اقدامات ارزشمند و مورد تأیید است.

ضرورت گسترش حذف نرده‌ها میان مسئولان و مردم به اماکن برگزاری نمازجمعه‌ در سراسر کشور

نایب رئیس فراکسیون روحانیت مجلس ادامه داد: البته در شرایطی که این فواصل از میان مردم و مسئولان برداشته شده نباید از توطئه دشمنان غافل شد چرا که آنها احساس می کنند با این اقدام می توانند اقداماتی علیه نظام انجام دهند.

نایب رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی در پایان ضمن با ارزش دانستن حذف نرده های میان مسئولان و مردم در صفوف نماز جمعه تهران در روز گذشته، خاطرنشان کرد: باید این حذف مورد تشویق قرار گیرد تا این اقدام که نخستین بار از تبریز آغاز شد به سراسر کشور گسترش یابد.

به گزارش خانه ملت، روز گذشته که نخستین روز اقامه نمازجمعه به امامت حجت الاسلام حاج علی اکبری بود، نرده‌های میان مسئولان و مردم در صفوف نخست این فریضه سیاسی و عبادی برداشته شد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر