شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
فلاحت پیشه با اشاره به نشست کمیسیون امنیت ملی مطرح کرد؛

اصرار کمیسیون امنیت ملی بر مصوبه پیشین خود درباره لایحه CFT/لایحه CFT در نخستین جلسه علنی هفته آینده کاری مجلس بررسی می‌شود

سرویس سیاسی
رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس از اصرار مجدد این کمیسیون بر لایحه CFT خبر داد و گفت: این لایحه در دستور کار صحن علنی اولین هفته کاری آتی مجلس قرار می‌گیرد.
یکشنبه 16 دی 1397 ساعت 17:12
اصرار کمیسیون امنیت ملی بر مصوبه پیشین خود درباره لایحه CFT/لایحه CFT در نخستین جلسه علنی هفته آینده کاری مجلس بررسی می‌شود رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس از اصرار مجدد این کمیسیون بر لایحه CFT خبر داد و گفت: این لایحه در دستور کار صحن علنی اولین هفته کاری آتی مجلس قرار می‌گیرد. http://cdn.icana.ir/d/019/201707100744093392.jpg اصرار,کمیسیون,امنیت,ملی,بر,مصوبه,پیشین,خود,درباره,لایحه,CFT/لایحه,CFT,در,نخستین,جلسه,علنی,هفته,آینده,کاری,مجلس,بررسی,می‌شود Icana

حشمت الله فلاحت پیشه در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح نشست عصر امروز (یکشنبه، 16 دی ماه)  کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به بررسی ایرادات شورای نگهبان درباره لایحه CFT گفت: در این جلسه که با حضور کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان برگزار شد، کمیسیون به بررسی ایرادات این شورا درباره لایحه CFT پرداخت و بر نظر قبلی خود اصرار کرد.

لایحه CFT در نخستین جلسه علنی هفته آینده کاری مجلس بررسی می‌شود

نماینده مردم اسلام آباد غرب و دالاهو در مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه پیش از این یکبار اصلاحات کمیسیون درباره ایرادات شورای نگهبان به این شورا ارسال شده بود، اظهار داشت: با این حال شورای نگهبان تنها سه ایراد را برطرف شده دانست و بقیه ایرادات را مجددا به کمیسیون ارجاع داد ضمن اینکه پیش از این هفت مورد از ایرادات نیز به مجمع ارجاع شده است.

وی افزود: در نهایت مجموعه نظر کمیسیون امنیت ملی تصویب لایحه CFT با نظر قبلی این کمیسیون بود که لایحه مصوب در اولین جلسه صحن علنی در هفته آتی کاری مجلس در دستور کار قرار می گیرد.

تلاش کمیسیون امنیت ملی برای تضمین بودجه ناجا

فلاحت پیشه در ادامه به حضور سردار اشتری در جلسه این کمیسیون برای بررسی بودجه انتظامی کشور اشاره و بیان کرد: قرار شد کمیسیون امنیت ملی مجلس حداکثر تلاش خود را برای تضمین بودجه ناجا و تا تخصیص صد در صدی این بودجه انجام دهد.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پایان با بیان اینکه حوزه های نظامی، انتظامی و دفاعی است که امنیت مسئولان دولت و مردم را تأمین می کند، خاطرنشان کرد: باید سعی کنیم منابع مورد نیاز وزارت دفاع که بنیه دفاعی کشور را تقویت می کند به خصوص در حوزه های مرزبانی و ناجا تأمین کنیم که در این خصوص پیشنهاداتی نیز از ناجا گرفتیم./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر