هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

دعوت فراکسیون امید از وزیر اطلاعات برای بررسی ادعای اسماعیل بخشی

سرویس دیگر رسانه‌ها
سخنگوی فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی گفت که این فراکسیون از مسئولین وزارت اطلاعات برای بررسی ادعای اسماعیل بخشی و ارائه گزارش دراین باره دعوت کرده است.
یکشنبه 16 دی 1397 ساعت 23:00
دعوت فراکسیون امید از وزیر اطلاعات برای بررسی ادعای اسماعیل بخشی سخنگوی فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی گفت که این فراکسیون از مسئولین وزارت اطلاعات برای بررسی ادعای اسماعیل بخشی و ارائه گزارش دراین باره دعوت کرده است. http://cdn.icana.ir/d/019/201610107222939717.jpg دعوت,فراکسیون,امید,از,وزیر,اطلاعات,برای,بررسی,ادعای,اسماعیل,بخشی Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت ؛ فاطمه سعیدی سخنگوی فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی گفت که این فراکسیون از مسئولین وزارت اطلاعات برای بررسی ادعای اسماعیل بخشی و ارائه گزارش دراین باره دعوت کرده است.

فاطمه سعیدی

 

وی با اشاره به جلسه صبح امروز(یکشنبه) هیات رییسه فراکسیون امید، اظهار کرد: در این جلسه مقرر شد از مسوولین وزارت اطلاعات برای بررسی ادعای آقای اسماعیل بخشی و ارائه گزارش به فراکسیون دعوت شود.

بیشتر بخوانید:

وی افزود: همچنین آقای رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت(صمت) در جلسه امروز هیات رییسه فراکسیون حضور یافت و گزارشی از فعالیت های این وزارتخانه و برنامه ریزی های کلان آن از زمان تصدی سمت خود ارائه کرد.

به گزارش ایسنا سعیدی یادآور شد: آقای رحمانی همچنین درباره پیگیری فساد در این وزارتخانه، انتصابات، تنظیم بازار، وضعیت کالاهای اساسی و صنایع خودروسازی گزارشی را به هیات رییسه فراکسیون ارائه و اعلام آمادگی کرد در جلسه مجمع عمومی فراکسیون نیز حضور یابد. ایشان گفت که شایستگی ها و توانمندی ملاک انتصابات بوده و در مورد خودروسازها نیز گفتند که به دنبال جلب رضایت مردم خصوصا کسانی هستند که برای خرید خودرو ثبت نام کردند.

 

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000