شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
/اینستا ملت/

روایت علی مطهری از دوستان نادان ولایت فقیه / نمره اتحادیه اروپا در آزمون مقابله با آمریکا از نظر بروجردی/قومیت ها در قانون چه جایگاهی دارند؟

سرویس دیگر رسانه‌ها
اینستا ملت، بازتاب فعالیت های نمایندگان مجلس شورای اسلامی در شبکه اجتماعی اینستاگرام است.
دوشنبه 17 دی 1397 ساعت 14:17
روایت علی مطهری از دوستان نادان ولایت فقیه / نمره اتحادیه اروپا در آزمون مقابله با آمریکا از نظر بروجردی/قومیت ها در قانون چه جایگاهی دارند؟ اینستا ملت، بازتاب فعالیت های نمایندگان مجلس شورای اسلامی در شبکه اجتماعی اینستاگرام است. http://cdn.icana.ir/d/019/201612100583590680.jpg روایت,علی,مطهری,از,دوستان,نادان,ولایت,فقیه,/,نمره,اتحادیه,اروپا,در,آزمون,مقابله,با,آمریکا,از,نظر,بروجردی/قومیت,ها,در,قانون,چه,جایگاهی,دارند؟ Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای ارتباط بی واسطه و مستمر با مردم، به انعکاس اقدامات، فعالیت ها، مواضع و دیدگاه های خود در شبکه های اجتماعی می پردازند.

علی مطهری مطلب زیر را به اشتراک گذاشته است

دوستان نادان ولایت فقیه
در روز بیست و یکم آذر مقام رهبری گفتند دشمن خارجی همان طور که برای سال نود و هفت برنامه جنجال طراحی کرده بود و به هدف خود نرسید ، برای سال نود و هشت هم طراحی کرده است. عده ای از این سخن ایشان تعبیر «فتنه نود و هشت» کردند و به نیروهای داخلی نسبت دادند. من در پاسخ سوال خبرنگار گفتم«از کسانی که فتنه نود و هشت را مطرح کرده‌اند بپرسید دوباره بناست چه فتنه ای را برپا کنند».عجیب است که عده ای بیمار روانی و سیاسی گفتند سخن من کنایه به رهبری بوده است،در حالی که اولاً ایشان نظر به دشمن خارجی داشتند و ثانیاً اساساً تعبیر «فتنه نود و هشت» را به کار نبردند. اینها دوستان نادان ولایت فقیه هستند و به این اصل مهم ضربه می زنند. به قول شاعر: دشمن دانا به از نادان دوست.

علی اصغر یوسف نژاد مطالب زیر را در صفحه اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته است

فریده اولاد قباد گفت و گوی خود با خانه ملت درباره امنیت تردد دانش آموزان و دانشجویان را به اشتراک گذاشته است.

محمد وحدتی هلان مطلب زیر را منتشر کرده است.

سید ناصر موسوی لارگانی نماآهنگی را در صفحه اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته است

علاء الدین بروجردی متن گفت و گوی خود را به اشتراک گذاشته است

اروپا در آزمون مقاومت مقابل آمریکا نمره رد گرفته‌ است
🔺عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: اروپایی‌ها تاکنون در آزمون مقاومت در برابر فشار آمریکا نمره رد گرفته‌‌اند.
💢علاءالدین بروجردی، عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس شورای اسلامی، در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به بدعهدی اروپایی‌ها برای راه‌اندازی spv، گفت: اروپایی‌ها علاقمند هستند یک کار جدی را با ایران شروع کنند اما با توجه به اینکه آمریکایی‌ها شرکت‌های متعدد اروپایی و غیر‌اروپایی را تهدید به تحریم می‌کنند و به کشورهای مختلف فشار سیاسی وارد می‌کنند، در اجرای سازوکار مالی با ایران تعلل‌هایی دارند.
🔹وی ادامه داد: اروپایی‌ها تاکنون در آزمون مقاومت در برابر فشار آمریکا نمره ردی گرفتند، اما با توجه به تعهدی که به جمهوری اسلامی ایران دارند باید راهکاری برای عبور از این آزمون را برای خود پیدا کنند.
🔹نماینده مردم بروجرد در مجلس با تأکید بر اینکه کشورهایی مانند چین و روسیه از تعلل کشورهای اروپایی به‌نحو احسن استفاده کرده و فصل جدیدی از تعاملات را با ایران بازکردند، افزود: اروپایی‌ها باید بدانند جمهوری‌اسلامی ایران در 40 سال گذشته هیچ‌گاه در خلأ نمانده و همواره رو به پیشرفت بوده است.
🔹عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس اضافه کرد: اگر اروپایی‌ها اقتدار خود را در برابر آمریکا‌ نشان ندهند باز هم در خلأ نخواهیم ماند و با همکاری سایر کشورها مشکلات خودمان را حل می‌کنیم

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی مطالب زیر را به اشتراک گذاشته است

قاسم احمدی لاشکی نامه زیر را در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرده است

فریدون حسنوند مطالب زیر را به اشتراک گذاشته است

محمد دامادی نیز متن پیام زیر را به اشتراک گذاشته است

احمد سالک کاشانی گفت و گوی خود با خبرگزاری خانه ملت درباره استقرار منافقین در پایگاه پنتاگون را به اشتراک گذاشته است

مسعود پزشکیان ویدئویی از گفت و گوی خود را به اشتراک گذاشته است


عباسعلی پوربافرانی نیز مطالب زیر را منتشر کرده است

همایون هاشمی مطلب زیر را به اشتراک گذاشته است

غلامرضا تاجگردون مطلب زیر را به شاتراک گذاشته است:

امروز در خبری آمد که قوه قضاییه توسط جناب آقای اژه ای برخی احکام در خصوص برخی از مدیران کشور را که مشکل مالی دارند به اسم نام بردند. فارغ از هر نوع نگاه سیاسی که داشته باشیم این چند نفر اعلام شده از شهر من بدلیل تخلف نه چندان بزرگ اداری به عنوان افراد مشکل دار اقتصادی مطرح شدند. اقای زینل زاده شهردار پاکدست شهرم که چند سال خدمت صادقانه داشتند' علیرضا پناهپوری انسان شایسته و پاکدستی که فقط یک امضاء برای جابجایی یک اعتبار از دستگاهی به دستگاه دیگر داشت و دکتر جعفر گوهرگانی که سی سال از خدمتش ذره ای آلودگی مالی نداشتند و به زعم مسئولین محترم قضایی تخلف در جذب نیرو داشتند. آقایان محترم مسئولین محترم قضایی درست است که این روزها هر گوشه یک اتفاق خاص صورت میگیرد ولی خدایی موضوع آقایان نه اختلاس است و نه حیف و میلی بوده بلکه برای انجام کاری یک تخلف انجام داده اند که البته حتما باید اداء کنند ولی آیا شایسته است در کنار این سلاطین دزد این انسانهای شایسته هم ردیف شوند. لطفا رافت، عدالت و آبروی انسانها را ببینید

 

 

 

 

 

 

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000