شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
تربتی نژاد:

اراده سازمان محیط زیست برای جذب سرمایه از صندوق‌های بین المللی

سرویس اجتماعی
سخنگوی کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی گفت: استفاده از تسهیلات، سرمایه و منابع مالی سازمانهای بین المللی تا حدی که تحت سیطره تصمیمات سازمان‌ها قرار نگیریم و عزت ، استقلال و سیاستهای اساسی کشور لطمه‌ای وارد نشود مفید خواهد بود.
شنبه 22 دی 1397 ساعت 07:49
اراده سازمان محیط زیست برای جذب سرمایه از صندوق‌های بین المللی سخنگوی کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی گفت: استفاده از تسهیلات، سرمایه و منابع مالی سازمانهای بین المللی تا حدی که تحت سیطره تصمیمات سازمان‌ها قرار نگیریم و عزت ، استقلال و سیاستهای اساسی کشور لطمه‌ای وارد نشود مفید خواهد بود. http://cdn.icana.ir/d/019/201605107803024871.jpg اراده,سازمان,محیط,زیست,برای,جذب,سرمایه,از,صندوق‌های,بین,المللی Icana

نور محمد تربتی نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،  در رابطه میزان موفقیت ایران در جذب تسهیلات و  منابع مالی صندوق های بین المللی در راستای بهبود وضعیت محیط زیستی کشور گفت: یکی از مسیر‌ها برای تامین کمبود‌های اعتباری محیط زیست کشور به منظور برون رفت از بحران‌ها و مخاطرات روزافزون، استفاده از منابع مالی نهادهای بین المللی طرفدار و حامی محیط زیست است که در سازمان‌های مختلف جهانی وجود دارد و می‌تواند به کشور هایی که در جهت منافع محیط زیستی جهان گام برمی‌دارند کمک کند.   

لزوم استفاده از تسهیلات بین المللی در جهت بهبود وضعیت محیط زیست

نماینده  مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی افزود: ایران در راستای بهبود وضعیت محیط زیست و برون رفت از بحران‌های خود ، کمک هایی از صندوق‌های بین‌المللی اخذ کرده است، اما محیط زیست کشورمان ظرفیت‌های بسیار زیادی برای جذب منابع دارد، در این راستا باید سازمان محیط زیست و دولت  فعالیت‌های گسترده‌ای داشته باشند.

استفاده از تسهیلات به عزت و استقلال کشور لطمه وارد نکند 

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: استفاده از تسهیلات و منابع مالی سازمانهای بین المللی تا حدی که تحت سیطره تصمیمات سازمان‌ها قرار نگیریم و عزت ، استقلال و سیاستهای اساسی کشور لطمه‌ای وارد نشود مفید خواهد بود و مجلس نیز با آن موافق است.

سخنگوی کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی گفت: دولت مطابق با قانون اساسی و برنامه ششم توسعه می‌تواند از کمک‌های مالی صندوق‌های بین المللی بهره‌مند شود و هیچ مانعی برای آن وجود ندارد، اما این اقدامات فرایند و اقدامات خاص خودش را دارد و در بودجه سال 98 بعه آن اشاره شود و در مجلس شورای اسلامی نیز به تصویب برسد. بی تردید سازمان محیط زیست و دولت انگیزه و همت بسیار زیادی برای جذب منابع مالی خارجی دارند و در این مسیر گام بر می‌دارند. /

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

زنجیره خبر