هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
میرزایی نیکو:

اجازه نقش آفرینی نیرو های جدید و جوان در عرصه سیاسی داده نمی شود

سرویس سیاسی
عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: اجازه حضور نیروهای جوان و جدید و نقش آفرینی آنها در عرصه سیاسی کشور داده نمی شود و به همین دلیل شاهد طرحی نو و جدید در رویکرد سیاسی تشکل ها و جریانات نیستیم.
چهارشنبه 19 دی 1397 ساعت 13:50
اجازه نقش آفرینی نیرو های جدید و جوان در عرصه سیاسی داده نمی شود عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: اجازه حضور نیروهای جوان و جدید و نقش آفرینی آنها در عرصه سیاسی کشور داده نمی شود و به همین دلیل شاهد طرحی نو و جدید در رویکرد سیاسی تشکل ها و جریانات نیستیم. http://cdn.icana.ir/d/019/201805102695430409.jpg اجازه,نقش,آفرینی,,نیرو,های,جدید,و,جوان,در,عرصه,سیاسی,داده,نمی,شود Icana

قاسم میرزایی‌نیکو در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت،  تصریح کرد: حب قدرت و اعتبار حزبی و جریانی به ما بزرگتر ها اجازه نمی دهد حرف جوانان را بشنویم و رفته رفته  باعث شدیم امید در این قشر از بین برود و به سمتی بروند که شاید ذهن و روحشان خلاقیت لازم را از دست بدهد. واین مهمترین دلیل است که برخی بزرگان از نبود نیروی توامند وقابل اتکا در عرصه سیاسی ابراز نگرانی می کنند.

فرصت تربیت نیروی جدید پس از انقلاب بسیار بیشتر از گذشته جود داشته اما اثر گذاری گذشته را ندارند

نماینده مردم دماوند در مجلس شورای اسلامی گفت:فرصت تربیت نیروی جدید و کار آمد در طول سالهای پس از انقلاب بسیار بیشتر از گذشته جود داشته و دارد، اگر زمانی مراکزی مانند حسینیه ارشاد و کانون توحید برای تربیت فکری و نظری نیرو وجود داشت امروز وسائل مختلف ارتباط جمعی، سی دی و نرم افزار آموزشی جلسات مذهبی و سمینار های مختلف فراگیر هستند اما اثرگذاری گذشته را دیگر ندارند.

 اغلب واعظان و اساتید به گفته های خود عمل نمی کنند

وی افزود: دلیل این موضوع این است که اغلب واعظان واساتید به گفته های خود عمل نمی کنند و نسل جوان اعتماد لازم را به آنها ندارند، البته اقلیتی عملگرا و صاحب تریبون وجود دارد اما این اقلیت راهگشای حجم عظیم جوانان تشنه معارف، فن و نگرش نیستند. در گذشته اساتید و بزرگانی مثل شهید استاد مطهری، شهید بهشتی و مرحوم شریعتی قبل از همه عمل و اعتقاد را در کنار هم ترویج می کردند و به همین خاطر بر روی جوانان تاثیر زیادی داشتند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000