شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
صفاری نطنزی تاکید کرد:

خط سازشی که اسرائیل به دنبال آن است باید شکسته شود

سرویس سیاسی
رئیس کمیته روابط خارجی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت:کشور های محور مقاومت بایستی سیاستی را دنبال کنند که هم خط مقاومت تقویت شود و همین طور خط سازشی که اسرائیلی ها به دنبال آن هستند،شکسته شود.
جمعه 21 دی 1397 ساعت 10:14
خط سازشی که اسرائیل به دنبال آن است باید شکسته شود رئیس کمیته روابط خارجی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت:کشور های محور مقاومت بایستی سیاستی را دنبال کنند که هم خط مقاومت تقویت شود و همین طور خط سازشی که اسرائیلی ها به دنبال آن هستند،شکسته شود. http://cdn.icana.ir/d/019/201611108118021299.jpg خط,سازشی,که,اسرائیل,به,دنبال,آن,است,باید,شکسته,شود Icana

مرتضی صفاری نطنزی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت ضمن اشاره به موضوع دیدار گروهی از جهاد اسلامی در دمشق گفت:سوریه ازگذشته هم محور مقاومت بودو انصافا در میدان هم بسیار خوب ایستاد و هزینه بسیاری بابت این موضوع داده است.

نماینده مردم نطنز و بخش قمصر در مجلس افزود:محوریتی که در لبنان،سوریه و ایران هم قرار داشت؛ ائتلاف آمریکایی تلاش کردند که محور مقاومت را بشکنند و واقعا به سوریه فشار بسیاری آمد و خسارت های سنگینی را دیدندو مردم مقاوم تحمل کردند.

بیشتر بخوانید:

عضوفراکسیون مستقلین مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سوری ها با کمک ایران و دیگر دوستان و هم‌پیمانان شان توانستند مقاومت کنند و دشمن را پس بزنند و از منطقه عقب برانند،مطرح کرد: بایستی جایگاه سوریه احیا شود؛از امکانات سوریه مطلوب‌تر استفاده شود و نیروهایی که در این منطقه طرفدار جبهه مقاومت هستند؛آنها جمع بشوند با همدیگر و نشست هایی با هم داشته باشند. 

رئیس کمیته روابط خارجی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با تاکید بر لزوم تلاش امت اسلامی برای فراموش نشدن مسئله فلسطین ،تصریح کرد:به نظر من با توجه به ارتباطاتی که اسرائیلی‌ها تلاش کردند با بعضی کشورهای عربی برقرار کنند و تلاش این بود که به نوعی این چهره مقاومت کمرنگ شود و در واقع کشورهای محور مقاومت باید عکس آن عمل کنند و حتما بایستی سیاستی دنبال شود که هم خط مقاومت تقویت شود و خط سازشی که اسرائیل ها به دنبال آن هستند،شکسته شود.

به گزارش خانه ملت؛وزارت خارجه اسرائیل مدعی شده است که حدود ۱۳ هیات از برخی کشورهای عربی که روابط علنی با این رژیم ندارند،سفرهایی مخفیانه به اراضی اشغالی صورت داده‌اند.

رسانه‌های اسرائیلی با اعلام این خبر،گفتند:ما منافع مشترکی با کشورهای عربی حوزه خلیج‌فارس داریم؛ ما علیه تروریسم می‌جنگیم و دشمنی مشترک به نام ایران داریم./

پایان پیام

 

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط