شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
تذکر نماینده تاکستان به وزیر بازرگانی

خسارات باغداران را جبران کنید

سرویس صحن
**محمدحسن ابوترابی فرد در پاسخ به تذکر نماینده تاکستان، از وزارتخانه‌های بازرگانی و کشور خواست تا نسبت به بررسی و حل مشکلات کشاورزان ناشی از بارش باران اخیر اقدام کنند.
یکشنبه 5 مهر 1388 ساعت 13:07

به گزارش خبرنگار خانه ملت، امیر طاهرخانی در جلسه علنی روز یکشنبه طی یک تذکر آیین نامه‌ای تصریح کرد: در هفته پایانی شهریور ماه امسال، برخی از استان‌ها و شهرستان‌های کشور دچار بارش نابهنگام باران شدید و تگرگ شدند که این امر منجر به جاری شدن سیل و وارد آمدن خسارات بسیار سنگین به باغداران و کشاورزان شد.

وی افزود: علیرغم مکاتبات و پیگیری‌هایی که در این خصوص صورت دادیم مسئولان کوچکترین اقدامی در این راستا انجام ندادند.

نماینده تاکستان اظهار داشت: ما از وزیر جهاد و کشاورزی و وزیر کشور خصوصا ستاد حوادث غیرمترقبه که تاکنون هیچ اقدامی نکرده است می‌خواهیم که به داد تاکداران کشور مخصوصا استان قزوین و شهرستان تاکستان برسند.

محمدحسن ابوترابی فرد با وارد دانستن تذکر طاهرخانی گفت: ‌متاسفانه کشاورزان خصوصا باغداران در بارش باران اخیر به صورت جدی آسیب دیدند و امیدوارم که دستگاه‌های بیمه‌گر به انجام تعهداتشان به طور جدی عمل کنند.

وی افزود: همچنین وزارت بازرگانی و کشور و ستاد حوادث غیرمترقبه موضوع را در دستور کار قرار دهند چون کشاورزان سال گذشته به واسطه سرمای سخت آسیب جدی دیدند و در سال جاری نیز بارش باران محصولات آنها را از بین برد.

ابوترابی فرد خاطرنشان کرد: البته من از وزارت بازرگانی در ارتباط با اقدام به خرید برنج شالی کاران مازندران و گیلان تشکر می‌کنم و امیدوارم که در این حوزه‌ها اقدام جدی داشته باشند تا کشاورزان و باغداران عزیز از آسیب در امان بمانند.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000