هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
۴۰سالگی انقلاب:

جزء کشورهای صادر کننده در حوزه تولید خودرو هستیم/ نیازهای داخلی تولید خودرو تامین می‌شود

سرویس فرهنگی
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: در صنعت خودرو از یک آمار 100 هزار به یک میلیون و نیم تولید خودرو رسیدیم و در زمینه قطعه‌سازی شرایطی داریم که می‌توانیم صادر کننده قطعات خودرو باشیم. همچنین علاوه بر تامین نیاز داخلی در حوزه تولید خودرو جزء کشورهای صادر کننده هستیم.
جمعه 21 دی 1397 ساعت 12:50
جزء کشورهای صادر کننده در حوزه تولید خودرو هستیم/ نیازهای داخلی تولید خودرو تامین می‌شود عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: در صنعت خودرو از یک آمار 100 هزار به یک میلیون و نیم تولید خودرو رسیدیم و در زمینه قطعه‌سازی شرایطی داریم که می‌توانیم صادر کننده قطعات خودرو باشیم. همچنین علاوه بر تامین نیاز داخلی در حوزه تولید خودرو جزء کشورهای صادر کننده هستیم. http://cdn.icana.ir/d/019/201606101743349834.jpg جزء,کشورهای,صادر,کننده,در,حوزه,تولید,خودرو,هستیم/,نیازهای,داخلی,تولید,خودرو,تامین,می‌شود Icana

غلام محمد زارعی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره دستاوردهای 40 ساله انقلاب اسلامی گفت: در طی این 40 سال مسئولان و ملت در زمینه‌های مختلف عمرانی، زیرساختی، آموزشی و دفاعی و فضایی گام‌های بلندی برداشتند. شاخص‌های ایران در دنیا در نظام بین‌المللی نسبت به قبل از انقلاب اسلامی تفاوت بسیار زیادی کرده است.

شاخص‌های ایران در دنیا در نظام بین‌المللی نسبت به قبل از انقلاب اسلامی تفاوت بسیار زیادی کرده است

نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی افزود: در بسیاری از موارد جزء چند کشور پیشرفته در دنیا هستیم و امیدوارم در ادامه با برنامه‌ریزی‌ها، انسجام و هم‌افزایی بهتر و رعایت اولویت‌ها این مسیر را ادامه دهیم.

ایران جزء کشورهای صادر کننده در حوزه تولید خودرو

وی تصریح کرد: در صنعت خودرو از یک آمار 100 هزار به یک میلیون و نیم تولید خودرو رسیدیم و در زمینه قطعه‌سازی شرایطی داریم که می‌توانیم صادر کننده قطعات خودرو باشیم. همچنین علاوه بر تامین نیاز داخلی در حوزه تولید خودرو جزء کشورهای صادر کننده هستیم.

زارعی افزود: در حوزه انتخابیه بنده طی 40 سال گذشته تغییرات خوبی ایجاد شده در واقع استان کهکیلویه و بویر احمد می‌تواند به عنوان الگوی تغییر نسبت به قبل از انقلاب مطرح شود. در گذشته حتی یک دانشگاه نداشتیم اما اکنون 8 واحد دانشگاهی بزرگ داریم. حتی قبل از انقلاب تنها 30 روستای برق‌دار داشتیم اما در حال حاضر بالغ بر 3 هزار روستای برق‌دار داریم.

ایجاد 200 کیلومتر جاده 4 خطه

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در حوزه راه‌ها یک کیلومتر جاده 4 خطه نداشتیم اما اکنون بالغ بر 200 کیلومتر جاده 4 خطه داریم. حتی از نظر وجود واحد صنعتی تنها یک کارخانه قند وجود داشت اما در حال حاضر هزار واحد صنعتی کوچک و بزرگ فعال داریم.

این نماینده مردم در مجلس دهم خاطرنشان کرد: در حوزه بیمارستانی قبل از انقلاب تنها یک بیمارستان بیشتر وجود نداشت درحالی که در سفر اخیر وزیر بهداشت 400 تخت به سایر تخت‌های بیمارستانی اضافه شد./

پایان پیام 

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000