هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
عثمانی مطرح کرد:

استانی شدن انتخابات مجلس چه تاثیری در شیوه بودجه نویسی و بودجه ریزی کشور دارد

سرویس دیگر رسانه‌ها
عضو کمیسیون برنامه مجلس با بیان اینکه نگاه منطقه‌ای و بخشی به بودجه در تمامی سنوات گذشته نیز بوده و این موضوع مختص بودجه 98 نیست گفت:استانی شدن انتخابات مجلس می تواند بخشی از نگاه منطقه ای به بودجه را هرچند نه به طور کامل، حل‌کند.
جمعه 21 دی 1397 ساعت 14:00
استانی شدن انتخابات مجلس چه تاثیری در شیوه بودجه نویسی و بودجه ریزی کشور دارد عضو کمیسیون برنامه مجلس با بیان اینکه نگاه منطقه‌ای و بخشی به بودجه در تمامی سنوات گذشته نیز بوده و این موضوع مختص بودجه 98 نیست گفت:استانی شدن انتخابات مجلس می تواند بخشی از نگاه منطقه ای به بودجه را هرچند نه به طور کامل، حل‌کند. http://cdn.icana.ir/d/019/201812104908680234.jpg استانی,شدن,انتخابات,مجلس,چه,تاثیری,در,شیوه,بودجه,نویسی,و,بودجه,ریزی,کشور,دارد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت ؛ محمد قسیم عثمانی با اشاره به بررسی لایحه بودجه سال 98 کل کشور در مجلس، گفت:بودجه‌نویسی کشور دارای اشکالات بسیاری است، متاسفانه اینکه بگوییم بودجه 98 با استراتژی متفاوتی نسبت به بودجه‌های گذشته نوشته شده، برداشت نادرستی است.علی رغم ادعای همه دولت‌های گذشته تقسیم بودجه براساس شاخص‌ها اتفاق نیفتاده است و امیدواریم در آینده شاهد بودجه نویسی براساس شاخص‌ها باشیم.

وی با بیان اینکه نگاه منطقه‌ای و بخشی به بودجه در تمامی سنوات گذشته نیز بوده و این موضوع مختص بودجه 98 نیست و متاسفانه این نوع نگاه آسیب جدی‌ برای بودجه محسوب می‌شود، ادامه داد:استانی شدن انتخابات مجلس می تواند بخشی از نگاه منطقه ای به بودجه را هرچند نه به طور کامل، حل‌کند.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس با استانی شدن انتخابات مجلس حداقل جنگ بین جذب اعتبارات و منابع برای شهرستانها تبدیل به جنگ برای استانها خواهد شد. به نظرم این خود یک گام رو به جلو برای تدوین و تصویب بودجه های سالانه کشور خواهد بود.

محمدقسیم عثمانی

 

به گزارش تسنیم نمایندگان بوکان در مجلس  تصریح کرد: امیدواریم کمیسیون تلفیق بودجه 98 در بررسی بودجه سال آینده نگاه ملی را لحاط کند چرا که نگاه بخشی و منطقه ای به بودجه در سنوات گذشته نشان داده که آسیب های جدی به کشور وارد کرده است.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000