شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
منصوری تاکید کرد:

افزایش قیمت خودرو نباید شامل کسانی شود که قبلا برای خرید خودرو ثبت نام کرده اند

سرویس دیگر رسانه‌ها
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس خواستار نظارت سازمان تعزیرات، سازمان بازرسی بر روند قیمت‌گذاری خودرو شد و گفت : بحث افزایش قیمت قطعی شده اما این امر نباید عطف به ماسبق شود و شامل کسانی شود که قبلا برای خرید خودرو ثبت نام کردند و پول دادند.
شنبه 22 دی 1397 ساعت 02:00
افزایش قیمت خودرو نباید شامل کسانی شود که قبلا برای خرید خودرو ثبت نام کرده اند عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس خواستار نظارت سازمان تعزیرات، سازمان بازرسی بر روند قیمت‌گذاری خودرو شد و گفت : بحث افزایش قیمت قطعی شده اما این امر نباید عطف به ماسبق شود و شامل کسانی شود که قبلا برای خرید خودرو ثبت نام کردند و پول دادند. http://cdn.icana.ir/d/019/201809101980720528.jpg افزایش,قیمت,خودرو,نباید,شامل,کسانی,شود,که,قبلا,برای,خرید,خودرو,ثبت,نام,کرده,اند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمدرضا منصوری عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس خواستار نظارت سازمان تعزیرات، سازمان بازرسی و قوه قضاییه و دادستان کل کشور بر روند قیمت‌گذاری خودرو شد.

وی اظهار کرد: مدتی است موضوع قیمت‌گذاری خودرو مسکوت مانده و صداو سیما که پیش از این از مردم حمایت می‌کرد به این موضوع نمی‌پردازد البته بحث افزایش قیمت قطعی شده اما این امر نباید عطف به ماسبق شود و نباید شامل کسانی شود که قبلا برای خرید خودرو ثبت نام کردند و پول دادند.

محمدرضا منصوری در غرفه خبرگزاری خانه ملت در نمایشگاه  مطبوعات

 

وی با تاکید بر ضرورت پاسخگویی هرچه سریع‌تر مسئولین در این باره ادامه داد: گفته می‌شود 450 هزار نفر برای خودرو ثبت نام کردند که یک فاجعه است و نباید بگذاریم مثل ماجرای موسسات مالی شود که نهایتا دولت 30 هزار میلیارد تومان برای مطالبات مردم پرداخت کرد این اتفاقی بود که به  خاطر عدم نظارت اتفاق افتاد حالا هم باید بررسی شود واقعا 45 هزار نفر برای خودرو ثبت نام کردند؟ پول آن چه شود و خودروسازان چطور در این سال‌ها این قدر بدهی بالا آوردند.

نماینده مردم ساوه در مجلس با بیان این که دولت نهایتا در قبال نارضایتی‌های ایجاد شده پاسخگو باشد، تصریح کرد: بازرس‌های ویژه و ورود مسئولان دولتی در جلوگیری از بروز این بحران موثر است.

به گزارش ایسنا منصوری با اشاره به تاخیر در قیمت‌گذرای خودرو یادآور شد: شاید خودروسازان مسائل داخلی دارند که از اعلام قیمت طفره می روند  این جا است که دولت باید ورود کند و پاسخگوی مردم باشد همچین لازم است سازمان تعزیزات، سازمان بازرسی، قوه قضاییه و دادستانی کل به موضوع قیمت گذاری ورود کند تا قبل از این که اتفاقی بیفتد و مردم مطالبات‌شان را از کف خیابان دنبال کند موضوع را حل می‌کنم و پیش از بروز نارضایتی حق و حقوق مردم را بدهیم.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000