هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
اینستاملت گزارش می دهد:

گرامی داشت سالروز شهادت امیرکبیر / پست اینستاگرامی موسوی لارگانی درباره شهید احمدی روشن/#هاشمی-زنده-است

سرویس دیگر رسانه‌ها
اینستا ملت، بازتاب فعالیت های نمایندگان مجلس شورای اسلامی در شبکه اجتماعی اینستاگرام است.
جمعه 21 دی 1397 ساعت 17:54
گرامی داشت سالروز شهادت امیرکبیر / پست اینستاگرامی موسوی لارگانی درباره شهید احمدی روشن/#هاشمی-زنده-است اینستا ملت، بازتاب فعالیت های نمایندگان مجلس شورای اسلامی در شبکه اجتماعی اینستاگرام است. http://cdn.icana.ir/d/019/201612100583590680.jpg گرامی,داشت,سالروز,شهادت,امیرکبیر,/,پست,اینستاگرامی,موسوی,لارگانی,درباره,شهید,احمدی,روشن/#هاشمی-زنده-است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای ارتباط بی واسطه و مستمر با مردم، به انعکاس اقدامات، فعالیت ها، مواضع و دیدگاه های خود در شبکه های اجتماعی می پردازند.

علاءالدین بروجردی مطالب زیر را به اشتراک گذاشته است

حضور علاءالدین بروجردی نماینده مردم شریف بروجرد و اشترینان در نماز عبادی - سیاسی جمعه بروجرد و گپ و گفت صمیمی با نمازگزاران

بازدید علاءالدین بروجردی از فروشگاه و کارگاه دوزندگی نساجی بروجرد

علی اصغر یوسف نژاد عکس ها و توضیحات زیر را منتشر کرده است

بازدید از روستاهای بندارخیل،میارکلا،ماچک‌‌شت و تیرکلا،به اتفاق دکتر جندقیان معاون دهیاریهای سازمان همیاری شهرداریها و دهیاریها کشور،مدیرکل امور روستایی استانداری و فرماندار وبخشدار مرکزی شهرستان ساری

سید حسین افضلی مطلب زیر را به اشتراک گذاشته است

دیدار شهرداران شهرهای اقلیدبا معاون وزیر کشور
این دیدار که دراتاق دکتر جمالی نژاد معاون محترم وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری ها ودهیاری ها تشکیل گردید شهرداران خواسته های خود را به ریاست سازمان اعلام نمودند که معاون وزیر قول رسیدگی و دستور ویژه در این خصوص را دادند.
در این نشست شهردار اقلید مهندس مسعودی ضمن تشکر از دکتر افضلی نماینده محترم شهرستان به جهت ترتیب این ملاقات ،تاکید کرد شهرستان اقلید دارای مناطق بکر و دست نخورده ای می باشد که نقطه به نقطه آن پتانسیل بالایی از دید گردشگری و جذب توریست دارد.اگر به این امر مهم رسیدگی شود این شهرستان از این منظر می تواند خودنمایی خاص و ویژه ای در بین شهرهای کشور داشته باشد.
درخواست قیر در راس مطالبات شهرداران بود که نماینده شهرستان قول مساعدت لازم را ازمعاون وزیر کشور گرفتند

علی اکبر کریمی یادداشت زیر را در صفحه اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته است

بسم الله الرحمن الرحیم 🔹سرمای دی ماه یادآور دست ِ سرد و بی رحم ِ استبداد بر سینه ی ستبر ِ دلیر مردی شجاع و عدالت خواه بنام امیر کبیر است،اوکه نام بلندش بر تارک استقلال وطن می درخشد... 🔹تلاشهای ماندگارمیرزا تقی خان فراهانی بر هیچ کس پوشیده نیست .
او به توانمندی‌ و جایگاه رفیع ملت سرافراز ایران، اعتقاد فراوان داشت .
میرزا تقی خان #امیری بود که استبداد نمی خواست اجازه ی #کبیر‌ شدن به او داده شود،چرا که استقلال و پیشرفت ایران در اولویت کاری او بود و مخالف سرسخت حضور و دخالت اجنبی بر این سرزمین بود.
🔹امیر کبیر به عدالت پایبند بود و کرامت انسانها را پاس می داشت، شجاعتش توان و قدرتی به او داده بود که ضمن تمرکز بر استقلال ایران از حقوق ملت در برابر استبداد و دشمنی بیگانگان نیز دفاع می‌کرد و همواره اقدامات ارزشمندی را برای سرافرازی مردم سرزمین خود انجام می داد.
🔹"امیر"با انسجام بخشیدن به ارتش ایران امنیت را برقرار کرد،با کارخانه های مختلف بازار را کنترل کرد و با شجاعت بی نظیر دست اشرار را از این مملکت کوتاه کرد.
🔹امیر کبیر با تاسیس دارالفنون ورشته‌های گوناگون حرفه‌آموزی و اولویت بخشیدن به آموزش،زمینه تحولات اجتماعی را فراهم آورد
بزرگمرد سرزمین آفتاب، با انحرافات مبارزه و برای ساماندهی اوضاع داخلی تلاش می نمود و با ذکاوتی خاص ،دستگاه سیاست خارجی را دگرگون کرد .
🔹امیرکبیر نمونه برجسته یک قهرمان ملی است و درست در زمانی امور را در دست گرفت که استعمار با دخالت در امور داخلی کشور بدنبال وابستگی همه جانبه ملت ایران بود.
🔹خورشید زندگی این دولتمرد وطن دوست در خاک ِ پاک ِ هزاوه اراک طلوع کرد و نبوغ ذاتی وی،منشاء خدماتی سترگ به ایران و ایرانی شد.
🔹مسئولیت صدراعظمی ایران ،در ۲۸ مهرسال
۱۲۲۷ بر عهده امیر نهاده شد تا قدمهای استوارش را در مسیر اصلاح و ترقی کشور قرار دهد،اماتنها پس از گذشت سه سال، از صدرات وی ،دست ناپاک دسیسه گران ،ملت ایران را از خدمات بی نظیر این دولتمرد ِ دوستدارِ وطن ، که بحق معمار ایران مدرن بود محروم کرد تا شهادت ِ او سرآغازی باشد در راه بی پایان خدماتی ماندگار و جاودان...
🔹تمام این عزتمندی و افتخار آفرینی ها محصول ۳ سال صدارت امیر ِ سرافراز ِ ایران زمین است ...
راه ِ عزت طلبی امیر و اندیشه ی آزادی خواه او سرانجام به #کربلای_معلی رسید و پیکر ِ پاک ِ امیر ِ سرزمین ِ آفتاب در کنار مرقد مطهر سرورِ آزادگان حضرت امام حسین(ع) آرام گرفت

ناصر موسوی لارگانی مطالب زیر را منتشر کرده است

آقای مهندس عشایری معاون محترم وزیر راه و شهرسازی و رئیس ستاد بازآفرینی شهری کشور با دعوت اینجانب در شهرستان فلاورجان حضور یافتند و ضمن بازدید از بافتهای فرسوده شهری در شهرهای #فلاورجان و #قهدریجان ، جلسه ای در فرمانداری شهرستان با حضور ایشان و مدیران کل استان تشکیل و برای تامین اعتبار برای احیای بافتهای فرسوده در مناطق مختلف #شهرستان_فلاورجان تصمیم گیری شد .
مهندس عشایری از مدیران تلاشگر و بسیجی کشور هستند و فارغ از مباحث جناحی و تشکیلاتی دنبال رفع معضلات راههای کشور هستند و دارای سابقه ای درخشان در استان اصفهان هستند

محمود صادقی مطالب زیر را به اشتراک گذاشته است

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی مطالب و توضیحات زیر را منتشر کرده است

حضور در #شورای_اداری #بخش_کوچصفهان و بررسی مشکلات و ارایه راهکارهای لازم با حضور #شورای_شهرستان و #شورا و #دهیاران و #بخش و #شهر #کوچصفهان و #فرماندار_رشت و معاونین #فرمانداری و تعدادی از #مدیران_کل و >مدیران_شهرستان

جلسه هماهنگی #ستاد_گرامی_داشت_دهه_فجر_۹۷ در #بخش_سنگر

حضور در جلسه منعقده در دفتر #دکتر_نوبخت #معاون_رییس_جمهور و #رییس_سازمان_برنامه_و_بودجه با #وزیر_نفت جناب #مهندس_زنگنه و #استاندار_گیلان #دکتر_سالاری و تعدادی از #نمایندگان_استان_گیلان در خصوص بررسی چگونگی راه اندازی #صنایع_پتروشیمی و #صنایع_پائین_دستی در #استان_های_شمالی_کشور و امکان سنجی و ایجاد بسته های سرمایه گذاری

قاسم احمدی لاشکی مطلب زیر را منتشر کرده است


فریدون حسنوند مطلب زیر را به اشتراک گذاشته است


بهروز نعمتی مطلب زیر را به اشتراک گذاشته است

ر جشنواره حاتم نکاتی را مطرح کردم که اینجا با شما درمیان می‌گذارم.
با توجه به منویات مقام معظم رهبری در سال 97 حمایت از تولید ملی به معنای یک شعار نیست بلکه یک استراتژی در پیشبرد اقتصاد مقاومتی بر مبنای دانش و دانایی است. همانطور که مبادله کالا و خدمات در بین کشورهای جهان از سابقه طولانی برخوردار است حمایت از تولید هم ریشه در تاریخ جوامع دارد.  برخی محدودیت‌های گمرکی هم در جهت حمایت از تولید انجام می‌شود تا امنیت بیشتری در بازارها داشته باشیم. با گسترش رقابت بین دولت‌ها و کشورها به این نتیجه رسیده‌اند که تولیدکنندگان باید در مقابل رقبای خارجی حمایت شوند از این رو ایجاد مانع برای رقبای خارجی برای ورود به بازار کشورها یک رویکرد حمایتی است. تولیدکنندگان داخلی پول حاصل از فروش را مجدد در تولید استفاده می‌کنند که این امر در جهت حفظ منافع ملی است.

عدم حمایت دولت از تولیدکنندگان در مقابل رقبای خارجی باعث ایجاد بیکاری و عدم اشتغالزایی می‌شود که ما متاسفانه شاهد همین امر هستیم. دستگاه‌های حاکمیتی من‌جمله دولت و مجلس، سیاست‌های و مقررات پول مرتبط با صنایع را در راستای کمک به بازارهای داخلی و تولید باید پیش ببرند.  هرچه سطح آگاهی در خصوص حمایت از تولید ملی بالا برود کشور به سمت اقتصاد مقاومتی پیش می‌رود. در تمام اقتصادهای رشد یافته نمی‌توان مثالی آورد که مردم محصولات خارجی را به داخلی ترجیح دهند. در برخی کشورها مانند فرانسه مردم حاضر هستند برای تولید داخلی بیش از 5 تا 10 درصد پول بیشتری پرداخت کنند.

برای پیشبرد این اهداف چند رکن وجود دارد که رکن اول این است که دولت موظف است به لحاظ اقتصادی، قانونی و  فرهنگی زمینه را برای تولید فراهم کند و با محدود کردن واردات و جلوگیری از قاچاق کالا عرصه را برای کالاهای داخلی باز کند. ما باید به تولیدکننده داخلی فرصت دهیم اما در مناقصه‌ها موانع بسیاری بر سر راه آنها می‌گذاریم.  دخالت نابجای دستگاه‌ها و نهادهای متعدد حاکمیتی و ضعف حاکمیت قانون، بی‌ثباتی سیاست‌های اقتصادی و نااطمینانی اقتصاد، فساد در دستگاه‌های اداری و اقتصادی و ناکارآمدی نظام مالی از مشکلات عمده بر سر راه تولید است. نوسانات نرخ ارز مهم‌ترین چالش پیش‌‌روی صنعت و اقتصاد کشور است. در ماه‌های اخیر ما شاهد تحریم‌ها و ضعف در بازاریابی خارجی هستیم

عباسعلی پوربافرانی نامه زیر را به اشتراک گذاشته است


محمد دامادی عکس زیر را منتشر کرده است


پروانه مافی عکس زیر را به اشتراک گذاشته است

سید فرید موسوی مطلب زیر را به اشتراک گذاشت

صبح پنج شنبه براى افتتاح شهرک حمل و نقل استان تهران در شهرستان رى حضور یافتم . کلنگ زنى ابتدایى این پروژه به اوایل دهه هفتاد باز مى گردد،حسب مساعدتهای سالهای اخیر نهایتا پس از حدود سی سال فاز اول آن افتتاح شد. مدیرعامل شهرک در سخنانی رنج نامه ای از مسیر طی شده این سی سال را تشریح کرد، تقریبا پای صحبت هر سرمایه گذاری بنشینیم موارد و خاطرات مشابهی را مطرح می کنند.سالهاس از رفع موانع تولید و سرمایه گذاری و بهبود فضای کسب و کار سخن می گوییم و قانون می نویسیم اما در نهایت جهت نتیجه دادن چنین طرح‌های مهمی، نزدیک سی سال باید سرمایه گذار کفش اهنین بر پا کرده و در پیچ و خم راهروهای ادارات طی مسیر کند. در این مراسم که با حضور مقام عالى وزارت راه برگزار شد، در خصوص اهمیت این طرح و لزوم حمایت از تکمیل فازهای اتی ان به مساله محیط زیست و نقش این طرح در کاهش الودگی هوا اشاره کردم. همچنین به امار مطرح شده در جلسه مجمع ۵۱ نفره امید نیز اشاره کردم که در سال ۹۴ در شهر تهران ۴۵۷۳ نفر فوتی به دلیل آلودگی هوا داشته ایم، بنابراین افتتاح چنین پروژه هایى که منجر به کاهش یکی از مهمترین مشکلات پایتخت یعنى آلودگی زیست محیطی میشود بسیار قابل تقدیر است.

فرصت حضور وزیر راه را مغتنم دانسته و به لزوم توجه به امر محرومیت زدایی در حاشیه تهران نیز اشاره داشتم که استان تهران علی رغم آنچه در اذهان شکل گرفته، آنچنان توسعه یافته نیست، و لازم است نگاه جدی تر به مسایل این استان علی الخصوص بهسازی راههای مواصلاتی شهرستانها و روستاها داشته باشیم، و با این بودجه های استانی امکان ارایه خدمات شایسته به ساکنین فراهم نیست.
رفع مشکلات شهرستان ری به عنوان دروازه جنوبی تهران حایز اهمیت ویژه است و تلاش جدی تری را می طلبد


 

 

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000