هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
مافی مطرح کرد؛

دریافت عوارض از 5 تونل شهری تهران صحت ندارد/ این موضوع تنها در معاونت شهری مطرح شده

سرویس اجتماعی
نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی ضمن تکذیب خبر دریافت عوارض از 5 تونل شهری گفت: این موضوع تنها در معاونت شهری مطرح شده و مورد تایید شورای شهر تهران نیست.
شنبه 22 دی 1397 ساعت 10:03
دریافت عوارض از 5 تونل شهری تهران صحت ندارد/ این موضوع تنها در معاونت شهری مطرح شده نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی ضمن تکذیب خبر دریافت عوارض از 5 تونل شهری گفت: این موضوع تنها در معاونت شهری مطرح شده و مورد تایید شورای شهر تهران نیست. http://cdn.icana.ir/d/019/201901104125905740.jpg دریافت,عوارض,از,5,تونل,شهری,تهران,صحت,ندارد/,این,موضوع,تنها,در,معاونت,شهری,مطرح,شده Icana

پروانه مافی در گفت‌وگو با خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به خبر منتشر شده در فضای مجازی درباره دریافت عوارض از پنج تونل شهری تهران، گفت: این خبر صحت ندارد، زیرا وضع هرگونه دریافت عوارض از سطح شهر تهران باید مصوبه شورای شهر را داشته باشد.

پارک‌های حاشیه‌ای تهران منبعی برای کسب درآمد شهری است

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: اعضای شورای شهر تهران هم روز گذشته نسبت به خبر دریافت عوارض از پنج تونل شهری بی اطلاع بودند، این موضوع در حقیقت یک بحثی بوده در معاونت حمل و نقل که متاسفانه به صورت یک خبر منتشر شد.

بیشتر بخوانید:

لاهوتی: عوارض شهرداری ها به دولت داده شده است

مزدآبادی: مالیات بر ارزش افزوده" قانونی مترقی برای احقاق حقوق شهروندی

وی افزود: هر مصوبه‌ای که بخواهد در شهر تهران اجرایی شود باید مورد تایید شورای شهر باشد، لذا اگر معاونت حمل و نقل به دنبال افزایش درآمدهای خود است نباید از این طریق اقدام کند.

مافی تاکید کرد: اکنون پارک‌های حاشیه‌ای تهران یکی از منابع درآمدی خوبی هستند که باید بر روی آنها متمرکز شوند و حتی موارد بسیار دیگری که می‌توانند به سراغ آنها بروند. 

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: صحبت دریافت عوارض از پنج تونل شهری تنها در معاونت شهری انجام شده که متاسفانه به صورت یک خبر قطعی بازتاب داشته است لذا این موضوع صحت ندارد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000