هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
جاسمی با اشاره به بودجه 28 میلیارد تومانی غرب کشور گفت:

راه‌آهن رشت 3 برابر راه‌آهن غرب کشور بودجه دارد

سرویس سیاسی
نماینده مردم کرمانشاه در مجلس گفت: در لایحه بودجه سال آینده برای طرح راه آهن غرب کشور که پروژه‌ای بین‌المللی است، فقط ۵۳ میلیارد تومان در نظر گرفته شده است اما در لایحه بودجه سال 98 برای راه آهن رشت که مربوط به مسیر داخلی است، ۱۶۰ میلیارد تومان بودجه در نظر گرفته‌اند.
شنبه 22 دی 1397 ساعت 12:39
راه‌آهن رشت 3 برابر راه‌آهن غرب کشور بودجه دارد نماینده مردم کرمانشاه در مجلس گفت: در لایحه بودجه سال آینده برای طرح راه آهن غرب کشور که پروژه‌ای بین‌المللی است، فقط ۵۳ میلیارد تومان در نظر گرفته شده است اما در لایحه بودجه سال 98 برای راه آهن رشت که مربوط به مسیر داخلی است، ۱۶۰ میلیارد تومان بودجه در نظر گرفته‌اند. http://cdn.icana.ir/d/019/201803100442969177.jpg راه‌آهن,رشت,3,برابر,راه‌آهن,غرب,کشور,بودجه,دارد Icana

سیدقاسم جاسمی در گفت و گو با خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به اینکه بودجه کافی برای راه آهن کرمانشاه در نظر نگرفته‌اند، اظهار داشت: با توجه به اینکه آقای نوبخت نور چشمی آقای روحانی است و رئیس جمهور بیش از حد نوبخت را قبول دارد باید توجه رئیس جمهور را به این موضوع جلب کرد که وزارتخانه‌ها و استان‌ها به شدت از رئیس سازمان برنامه و بودجه ناراحت و نگران هستند.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: راه‌آهن کرمانشاه کریدوری بسیار مهم است اما در لایحه بودجه سال 98 فقط 53 میلیارد بودجه برای آن در نظر گرفته شده است.

از 300 میلیارد بودجه راه آهن غرب کشور فقط 28 میلیارد تومان را تخصیص دادند

وی افزود: متاسفانه از ۳۰۰ میلیارد تومان بودجه راه آهن غرب کشور که مسیری فوق استراتژیکی بین تهران، خسروی، بغداد و لاذقیه است، فقط ۲۸ میلیارد تومان را تخصیص دادند.

جاسمی با بیان اینکه در لایحه بودجه سال آینده برای طرح راه آهن غرب کشور که پروژه‌ای بین‌المللی است، فقط ۵۳ میلیارد تومان در نظر گرفته شده است، ادامه داد: همه این آمار و ارقام در شرایطی صورت می‌گیرد که در لایحه بودجه سال 98 برای راه آهن رشت که مربوط به مسیر داخلی است، ۱۶۰ میلیارد تومان بودجه در نظر گرفته‌اند.

3 برابر بودجه راه آهن غرب کشور برای راه آهن رشت در نظر گرفته‌اند

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حداقل 3 برابر بودجه راه آهن غرب کشور برای راه آهن رشت در نظر گرفته‌اند، گفت: انتظار ما از آقایان مصری و سلیمانی که در کمیسیون تلفیق سال 98 عضویت دارند این است که شجاعانه این موضوع را پیگیری کنند و اجازه ندهند حق مردم غرب کشور پایمال شود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000